Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P: plechy 15" - PRODÁNO


Béďa

Recommended Posts

Prodám originál plechy z P306 6Jx15 ET18, jsou na nich obuté zimní pneu 195/55 r15 Bridgestone Blizzak lm-22. Pneu je starší ale vzorek mají 6-7mm. Disky by potřebovaly trochu péče ale nejsou nijak koplé nebo vařené.

 

Cena za sadu je 2500Kč + dohoda

NOVÁ CENA 1499,-

 

WP_20170301_12_15_41_Pro.jpg

WP_20170301_12_29_35_Pro.jpg

WP_20170301_12_15_48_Pro.jpg

WP_20170301_12_16_40_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Před hodinou, MJSytic napsal:

nestačí?

Nestačí. Ještě chybí ty 4 nejdůležitější číslice na konci. Ty bývají zpravidla jen z jedné strany pneumatiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Charlie 1 napsal:

Jakej to ma Dot?ted jsem zjistil ze manželka ma sjety zimní....

Nedávno jsi tu psal jak jezdíš na pohodu na starých gumách a teď resis DOT a ještě ke všemu na autě pro babu. 

Kup 4 nový a máš na 5 let vystaráno. Kolik na tom v zimě najede? 4 _ 5000 km ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Milan+ napsal:

Nedávno jsi tu psal jak jezdíš na pohodu na starých gumách a teď resis DOT a ještě ke všemu na autě pro babu. 

Kup 4 nový a máš na 5 let vystaráno. Kolik na tom v zimě najede? 4 _ 5000 km ?

neřeším jen se ptám,na nové ted moc není,na svým musím udělat servis rozvody+brzdy+podvozek a na druhé 406 brzdy padne do toho 15000-25000kč a na svý musím taky koupit zimáky....jezdí s tím kolem komína max 20km,na to ty gumy stačí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem se přesvědčil tak brecis ohledně financí stále,ja dal za předek na kulisaku 10000 a gumy nepočítám.Necekal jsem to. Tyden pred tim praskl kotel.Tak pak asi jen jedno auto. Počkej az deti dorostou, školy , dojíždění, kolej či privat. To je něco. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu Milane brecim,když porad něco děláš a investuje s do baráků a kolem něj tak moc financí nezbývá,kdybych se na to vykaslal tak to ted neresim a koupim novy...ale to je můj boj,jen jsem ti odpovídal  na tvoji otázku proč nekoupim novy...nic víc a nic min...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...