Sign in to follow this  
Followers 0
P205XR

Papiry Peugeot 309 1,1 kolem roku 91

11 posts in this topic

Cau chlapi tak shanim papiry na P 309 1,1 petidver. kolem roku 91 tak kdyz neco nekdo objevite tak dejte vedet. Bud sem nebo e-mail nebo SMS nebo neco...

Diky a cau...

no tak to ti teda preju hodne stesti.....

Na tyhle obsahy je to docela klika sehnat za dobrou cenu papiry. (videl jsem dokonce v annonci cenu 25t za 1,1) :(

Psát inzerát \"sháním papíry....\" na takhle žádaný typ auta je skoro zbytečnost. Chce to spíš denně sledovat Annonci a volat, tady na fóru se asi těžko najdou...

Každopádně, 25tis za tyhle noty není zas tak moc. Novější model 309-ky je prostě v kurzu, a proclených benzínů 1,1 až 1,4 je v nabídce víc než dost, takže jen blázen by dával noty nějak extra levně...

ODDIE: ja vim ze se tady jen tak nenajdou jen jsem to zkusil jestli nekdo treba nahodou o necem nevi. Ten postup co jsi psal je mi vic nez jasnej.

To by musela být hodně velká náhoda, tyhle noty málkokdy vydrží dýl jak týden... A ty máš tohle auto bez papírů koupené, nebo je to jen průzkum trhu? Ona je pak taky třeba možnost se s někým domluvit např. na případné koupi bouračky na číslech...

Cabrio: a nepsal jsi náhodou, že jsi koupil nějakou přestavbovku, co na ty papíry postavíš, a prodáš to vcelku??? Jen tak ze zvědavosti jakou máš cenovou představu?

Moje cenova predstava je cca 20000Kč.Pojistovna dala hodne tak to rozprodam takhle a jeste na tom vydelam

ODDIE: Ne auto nemam ale muj skorotchan ho ma nekde v Rajchu u nakyho kamose k dispozici kdyz ho bude chtit tak nejdriv schanime papiry az pak by se to auto privezlo.

Nemate nekdo tuhle 309 a nechcete ji v nejblizsi dobe nabourat???:D:D:D:D