Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Porucha aditívneho systému


RastislavBr

Recommended Posts

Zdravím, mám problem s mojím autom Peugeot 607 2.2HDI 98kw r.v 2004

Po repase turba asi po 30km mi hodilo núdzový režim. Po napojení na diagnostiku BOSCH KTS som objavil množstvo chýb  aditívneho systému. Prve som si myslel že nemám aditivum tak som ho prilial a chyby pretrvávali. Kúpil som si PSA diagnostiku a používam program PP2000 ktorí vykazuje množstvo chýb kompletne celého aditívneho systému. Pri kontrole a meraní hodnôt som zistil že neukazuje Teplotu pred ani za Filtrom a ani diferenciálny tlak a stav aditiva. Skontroloval som či ide napätie do senzora dif. tlaku a ide tak isto aj do nádobky s aditivom nakoľko píše aj poruchu čerpadla aditiva. Ďalej som zistil že nejdú zmazať žiadne chyby. Po odpojení senzoru váhy vzduchu mi vypísalo chybu a po opätovnom pripojení už chybu nejde zmazať ale hodnoty pekne ukazuje. Vyskúšal som aj reset riadiacich jednotiek lebo údajne lubia sem tam zblbnut no nepomohlo. Už som vyskúšal asi všetko a nič nepomohlo. Prosím vás o nejaké rady a tipy.   Vopred vám všetkým ďakujem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...