Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna RT3 za Android zařízení


hadas

Recommended Posts

Všechny zdravím. Skoro 4 roky mám 407 kupé 2.2 z roku 2006 a RT3. RT3 je celkem slušné, ale jako člověka, co dělá IT mě neskutečně štve navigace na CD a nemožnost připojit USB. Přemýšlel jsem o Xcar linku, ale ten neřeší navigaci.

Narazil jsem na tohle a překvapuje mě, že to snad umí všechny funkce a o nic důležitého člověk nepřijde. Možná navigace na malém displeji mezi budíky, ale to bych neřešil. Možnost napojení kamery, telefonu atd. je taky výhoda. Co jsem koukal, tak by to komplet vyšlo kolem 10 000 Kč, co není tak moc, ale zase vyhodit 10 000 a pak řešit, co všechno nejde, se mi taky nechce. Nemáte někdo osobní zkušenost?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že to nemá větší rozlišení a alespoň 2GB RAM, ale to už jsou maličkosti. Pokud by všechno fungovalo, tak je to super náhrada za RT3. Teoreticky by se na tom dal přes malou bezdrátovou klávesnici i vyřídit email a další věci. Když člověk někde čeká v autě, tak by to byla pecka. Navíc kamera dozadu, přímo napojení na OBDII adaptér (ten už mám)..

No asi si po zimě udělám radost a zkusím to :-) Předpokládám, že rozdíl mezi RT3 v klasické 407 a 407 kupé nebude žádný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uvidíme, když to nikdo jiný do té doby nekoupí, dám potom info, jak se to povedlo. Jediný, z čeho mám strach je tahání kabelu od zadní kamery, která by měla být na místo jednoho z osvětlení značky. Tedy osvětlení + kamerka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo toto Jak kvalitní to má audio výstup, příp. kompatibilita s JBL. Zobrazování senzorů přední/zadní. Konfigurace auta, které umí RT3. Ovládání a zobrazení infa palubního počítače. Zobrazení závad ..., chybových hlášení. Ovládání pod volantem včetně kolečka... Pokud to toto neumí, je to dotyková hračka se spoustou ikon a sw balastu a jediné + by byla navigace bez CD. Schválně počkám na zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Agrafik napsal:

Mě by zajímalo toto Jak kvalitní to má audio výstup, příp. kompatibilita s JBL. Zobrazování senzorů přední/zadní. Konfigurace auta, které umí RT3. Ovládání a zobrazení infa palubního počítače. Zobrazení závad ..., chybových hlášení. Ovládání pod volantem včetně kolečka... Pokud to toto neumí, je to dotyková hračka se spoustou ikon a sw balastu a jediné + by byla navigace bez CD. Schválně počkám na zkušenosti.

Když se podíváš na to video, tak tam právě všechno funguje. Ovládání pod volantem, klima, zobrazení spotřeby atd... Navíc všechno můžeš nastavit podle sebe. Kdyby tohle základní nefungovalo, vůbec bych se tím nezabýval. Výstup je otázka. Někde píšou 4x45W, někde 4x60W

Na youtube jsou i další videa s tímhle zařízením. Je to asi poměrně nové.

Koukal jsem na video, kde je to nastavení vozidla a je tam asi vše, co na klasickém RT3, včetně zvuku "radaru" a vypnutí nebo zapnutí parkovacích senzorů. No. zajímavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, že na tomto videu toho moc není, 95% času si tam hraje s aplikacemi, které jsou alespoň pro mě v autě k ničemu + 2x zobrazení ze zadní kamery. Škoda. Nějaké obrazovky se spotřebama tam jsou, ale on-line zobrazení spotřeby? nevidím. Ovládání z pod volantu pouze hlasitost, Těch tlačítek je tam vice včetně ovládání PP.  To bych ty peníze raději dal do RT5, škoda že na 607 je téměř nesehnatelná.

Přeji, aby jsi nebyl zklamaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díval jsem se na Youtube na víc videí a bylo tam nastavení dost podrobné. Samozřejmě všechno tam vidět není. Na začátku toho videa, co jsem dával, je jak nastavuje větrák klimatizace a ukazuje se mu to na displeji.

Online spotřebu, pokud by nebyla v základu, jde řešit přes OBDII adapter. Mám ho spojený s mobilem a tam jde nastavit cokoliv přímo do widgetu...

Jak říkám, popřemýšlím a uvidím. V nejhorším se to i Číňanovi dá vrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Agrafik napsal:

Právě, že na tomto videu toho moc není, 95% času si tam hraje s aplikacemi, které jsou alespoň pro mě v autě k ničemu + 2x zobrazení ze zadní kamery. Škoda. Nějaké obrazovky se spotřebama tam jsou, ale on-line zobrazení spotřeby? nevidím. Ovládání z pod volantu pouze hlasitost, Těch tlačítek je tam vice včetně ovládání PP.  To bych ty peníze raději dal do RT5, škoda že na 607 je téměř nesehnatelná.

Přeji, aby jsi nebyl zklamaný.

Uvidíme. Taky bych dal RT5, ale za ty peníze? Pokud to seženeš za 10k, tak beru hned :-) Jenže ono je to spíš někam k 50k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...