Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna RT3 za Android zařízení


hadas

Recommended Posts

Tak jsem si napsal pár zpráv s Čínou, přečetl a shlédl mnoho videí a příspěvků. Výsledek je takový, že je to celkem nová věc a opravdu mnoho funkcí nefunguje vůbec nebo špatně.

Standardní park senzory, některé nastavení klimatizace (nahoru, dolů...), zamčení kufru, denní svícení atd..

Zatím to vypadá, že nemají auto, na kterém by to všechno vyzkoušeli. Tak uvidíme co dál.

Já teda asi zatím koupím X-Car link a navigaci přežiju na CD :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Pokud by to někoho zajímalo, tak jsem obnovil diskuzi s Čínou o výměně originálního rádia.

Vypadá to, že hodně pokročili a zdá se, že většina funkcí auta už by měla fungovat. Navíc to nově jede na Androidu 7.1 a opravdu to vypadá funkčně.

Docela vážně přemýšlím o tom, že bych to na zkoušku objednal, i když to není málo peněz. Posílají ze skladu v Německu, takže by neměl být problém to vrátit, pokud to nebude fungovat.

Teď se jedná o tohle

https://www.aliexpress.com/store/product/Nova-Android-7-12017-Auto-Glonass-GPS-Navigation-Car-DVD-Stereo-Headunit-for-Peugeot-407-2004/2773001_32836353451.html?spm=2114.12010608.0.0.72b43a4ayJTuxx

Já jsem nedávno koupil X-Car link a funguje to celkem dobře, nicméně mě strašně točí navigace na CD. Mechanika už taky není jako nová, takže to někdy čte blbě i nové CD, no prostě to není ono....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Taky jsem na to koukal :) na tomto webu už jedou dokonce na Androidu 8.0, navíc mají bohatý výběr všeho možného příslušenství na dokoupení. Jen mi tam moc nesedí ta barva u těch fotek :P 

https://www.seicane.com/oem-android-radio-gps-navigation-system-for-2004-2010-peugeot-407-with-wifi-backup-camera-bluetooth-mirror-link-steering-wheel-control-obd2-dab-dvr-aux-s32958g

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
V 6. 4. 2018 at 15:30, hadas napsal:

Pokud by to někoho zajímalo, tak jsem obnovil diskuzi s Čínou o výměně originálního rádia.

Vypadá to, že hodně pokročili a zdá se, že většina funkcí auta už by měla fungovat. Navíc to nově jede na Androidu 7.1 a opravdu to vypadá funkčně.

Docela vážně přemýšlím o tom, že bych to na zkoušku objednal, i když to není málo peněz. Posílají ze skladu v Německu, takže by neměl být problém to vrátit, pokud to nebude fungovat.

Teď se jedná o tohle

https://www.aliexpress.com/store/product/Nova-Android-7-12017-Auto-Glonass-GPS-Navigation-Car-DVD-Stereo-Headunit-for-Peugeot-407-2004/2773001_32836353451.html?spm=2114.12010608.0.0.72b43a4ayJTuxx

Já jsem nedávno koupil X-Car link a funguje to celkem dobře, nicméně mě strašně točí navigace na CD. Mechanika už taky není jako nová, takže to někdy čte blbě i nové CD, no prostě to není ono....

Ahoj. Prosím Ťa ako si s tým dopadol? Ide to? Kúpil si to? Ja už mám asi rok odfajčené rádio a nemám chuť tak dávať ďaľšiu RT5ku, kde sa zasa niečo pokazí. Tak premýšľam nad týmto Androidom.

díkes, čavko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dlouho jsem o tom přemýšlel a nakonec jsem se na to zatím vykašlal. Nicméně po dovolené zkusím Číňana oslovit znovu, jestli mi to pošle na otestování, že bych jim vyzkoušel a natočil všechny funkce i problémy, co to má.

Zatím jsem namontoval X-car link, který hraje perfektně a teď spíš budu řešit displej mezi budíky, který je při vyšší teplotě dost blbě vidět a to hlavně v horní části, kde je stav tachometru.

Upraveno uživatelem hadas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdar chlapy a dámy

nevím zda to tady patří ale zkusim

Dostalo se mě do rukou rádio MEKEDE pro 407 i s can bus dekodérem ,ale bez propojovacích kabelu .

Nevíte někdo jak to připojit nějaké schéma kabelu.

https://ru.aliexpress.com/item/PX3-Android-7-1-2-GPS/32861991468.html?spm=a2g0s.11045068.rcmd404.2.17e156a4LFYLHr&scm=1007.16891.96945.0&scm_id=1007.16891.96945.0&scm-url=1007.16891.96945.0&pvid=25a61cf6-823f-48fc-9110-42fcacfb8752&_t=pvid%3A25a61cf6-823f-48fc-9110-42fcacfb8752%2Cscm-url%3A1007.16891.96945.0

 

Děkuji

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Rainman napsal:

Jak to dopadlo s instalací? Přemýšlím že bych si taky takové zařízení pořídil.. 

Ahoj, zatím jsem to nekupoval. Bylo tam moc otazníků ohledně standardních funkcí auta. Pracují na tom, ale stále nefunguje například zobrazení parkovacího asistenta. Je to mířeno spíš na auta, kde je malý displej. Tam bych se toho vůbec nebál. Zkusím s s nimi asi domluvit na poslání z Německa a případné možnosti vrácení a že bych jim to pořádně zdokumentoval co a kde nefunguje ohledně auta. Uvidím. Zatím mi funguje na hudbu xcarlink a hraje opravdu parádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...