Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Inzertné servery


proreo

Recommended Posts

Např na sbazaru ci bazosi jsem psal prodejci mejl ( tel neuveden) a 99% na ne nereagovala a to jsem mel 100% zajem a jasne jsem to i do mejlu uvedl, souhlasil jsem s cenou,  nebo jsem jen poptaval detajl nepatrny z textu inzerce. No hrozny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sme sa zjavne nepochopili... :)

 

Prave som si spomenul: kedysi sme mali nabytok a vselijake nepotrebne veci, ktore boli stale pouzitelne a bolo luto nam to vyhodit. Manzelka to ponukla v nejakych skupinach na fb. Bolo to za odvoz pripadne za symbolicku cenu. To bolo zaujmu a prosenia, aby sme to rezervovali pre tu-ktoru osobu. Takto sme ocakavali aspon 15 ludi a nikto nikdy neprisiel. Niektori sa unuvali aj napisat nejaku hlupu vyhovorku.

Nakoniec to islo do zberneho dvora...

Upraveno uživatelem proreo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zase neznám a poněkud nechápu to pravidlo "soukromý mobil nikdy" ... Mám asi 17 let pořád to stejné číslo, jen pár let zpátky jsem asi 3 měsíce používal jiné ... A podle toho, co tu čtu by mi touhle dobou mělo asi volat 5 telemarketingových čísel za minutu. Překvapivě se tak neděje. A samozřejmě - a dost - zanechávám stopu na internetu, už ani nespočtu, kde všude jsem vyplňoval mobil či email. S emailem je to tedy trochu jinak (ale jen trochu) - krom pracovního mám dva soukromé, ale do inzerátů či na odpovědi na inzeráty používám vždy jen jeden z těch 2 soukromých (ten už mám taky snad 15 let)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...