Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Inzertné servery


proreo

Recommended Posts

...Konkrétne napr.bazos. dal som tam inzerát. Za deň sa ozvalo 10 ľudí. Niekto chcel info, niekto fotky, niekto rovno prehliadku. Z tých 10 ľudí sa ozval naspäť len jeden...

Celkom tomu nerozumiem... čo tam chodia ľudia len tak a potom vypisujú pre zábavu?

Počul som, že sú ľudia, ktorí chodia cez víkendy na prehliadky nehnuteľností, aj keď nechcú kúpiť, len pre zábavu, asi aby sa nenudili...

Aké s tým máte skúsenosti vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, ozzy56 napsal:

lidi jsou různí, někteří chodí po nemovitostech, někteří šuk.jí jen v sobotu, jiní si hrají na spisovatele po různých forech, takovou mám zkušenost já ;)

A ty si kterej z nich? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na bazosi a aukru se pohybuju celkem běžně, teď zrovna něco prodávám, netýkající se teda aut a zkušenosti dobré. Asi jsem mel štěstí. Jinak co se nákupu týká a zvláště ten bazos často se stane že prodávající prodá a inzerát nesmaže a tak píšu či volam zbytečně .. Ale tak s paušálem mi to žily netrhá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle kolorit jsem popisoval už před 15 lety, tehdy to byla Annonce, dnes je to Bazos, prašť jako uhoď. Akorát tehdy ještě tak třetina lidí volala, dneska max. jeden z deseti. Třeba dětské lyže dostal zhruba patnáctý "zájemce" v pořadí...

Edit: a inzerátový filtrační/odpadový telefon už používám úplně na vše, dát do inzerátu soukromý je sebevražda. Jak kvůli různým debilům, tak kvůli telemarketingu, který ty inzertní servery vytěžuje - úplně nové číslo, nikde předtím nepoužité, první inzerát na bazoši, a za dva týdny první telemarketingová svině.

Upraveno uživatelem oddie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@oddie ja som z mladšej generácie a my sa na telefóny pozeráme inak. Ja nepotrebujem niekoho rušiť - e-mail si prečíta, až bude mať čas... Zamyslel si sa niekedy nad tým, prečo to tak je? Pochopim, keď predávam niečo, čo nie je presne popísané, tak sa dotážu na detail, ale napísať len tak, "mám záujem", a potom sa odmlčať...

Dnes som mal vtipnú príhodu. V ten piatok mi napísal pán, konkrétne už chcel prehliadku. Ja som mu odpovedal prakticky hneď. V podpise mal aj mobilné číslo, tak som mu dnes zavolal. Že vraj si ešte nečítal maily. Ja som chcel vedieť, či mu moja odpoveď naozaj došla, aby som vylúčil technický problém. On na záver povedal, že vlastne záujem nemá, lebo on chce 2.0 benzín... WTF :P

 

No. Vodafone ma stále nulový paušál. Súkromné číslo nikdy...To je jasné :-)

Upraveno uživatelem proreo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...