Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 607 - potrubí privodu paliva (bubliny)


martinh7

Recommended Posts

peugeot 607 MODERNIZOVANÝ 2.2 HDi FAP 175

Dnes som sa vybral na dlhšiu cestu no musel som to otočiť s5 domov.
Problém: auto pri jazde po dialnici začalo mierne cukať a trhať, jazdu som zvolnil a prestalo no po chvíľke to začalo znova. Pri kontrole 
na odpočívadle som pridával a motor tiež pri vyšších otáčkach začal cukať (trhať jemne). Filter paliva mením pravidelne. No zbadal som bublinky v POTRUBÍ PŘÍVODU PALIVA  (DIAM 8X10-573).
Mal už niekto podobnú skúsenosť. Dik za odpovede -  do servisu sa chystám no napadlo ma to tu ešte zavesiť a informovať sa.

Martin

...ešte dodám, že diagnostika neukázala žiadnu chybu, hodnoty som nemeral, len som dal prebehnúť test na chyby...

   

607 MODERNIZOVANÝ 2.2 HDi FAP 175.JPG

Upraveno uživatelem martinh7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som vymenil palivový filter a motor zatiaľ pohoda, akurát stále tam sú mikro-bublinky v potrubí...

no tie bublinky sa objavujú, až za filtrom v potrubí prívodu paliva do čerpadla...

akurát som ešte zistil, že som mal zle dotlačený kábel do rampy vstrekovačov . . .

- motor necuká ani pri vyšších otáčkach no tie mikro-bubliny ma znepokojujú...

... mohla by byť vadná tá privodna rura od filtra k čerpadlu? nevidno nikde stopy po nafte a tak ale napajanie tej rury pri filtry je dost voľné - proste to má vôľu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...