Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Turbo RHY 66KW/90PS


Diesel 77

Recommended Posts

Zdravím osadu , mám dotaz ohledně "životnosti" turba u motoru 2.0Hdi 66KW/90PS . Mám ho v 307SW , najeto ca 190000km . Máte zkušenosti ohledně životnosti turbodmychadla ? Díky za info .

 

DSC_0999.JPG

Upraveno uživatelem Diesel 77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • MJSytic changed the title to Turbo RHY 66KW/90PS

Tak tomu se mi ani nechce věřit :D , ale pokud to tak je tak prima :aut . Měnil jsem při koupi rozvody vč. vodní pumpy a vstřikovací čerpadlo , nové všechny náplně , výfuk , komplet spojka , gufera ve skříni , komplet kotouče a destičky , tlumiče ... dá se říct že něco běžný spotřebák , něco pro jistotu . Právě že jsem přemýšlel i u toho turba zda ho měnit přesto že funguje ? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš jistotu, že těch 190 tkm je pravda?

Já u sebe jistotu mám. A spojka s výfukem se měnili při 290tkm a tlumiče taky, ale to už bylo podruhé.

Já mám v autě i čerpadlo původní (Bosch - made in Czech Republic).

Jde o to, jak se k tomu člověk chová. :papa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem to koncem min.roku . Auto jezdilo v pohodě , ale samozřejmě KM nevím na 100% :myslim , ale brzdy , oleje a td je spotřebák . Spojku jsem dal jelikož občas něco zapřáhnu za hák , tak abych měl jistotu ze nebude klouzat . Rozvody vzhledem ke stáří a km je nutnost .Tak nevím ... uvidíme co v provozu . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...