Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nášivky


Hadra

Recommended Posts

Tak jsem mluvil s tím kámošem a bohužel nemá doma nic ani starší bundu ze které by to mohl odpárat. Nějak měnili název firmy a všechny staré hadry museli vrátit a co fasoval nové tak ty už mají vše vyšité v sobě.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem již psal,sehnal jsem paní která má na to stroj-nevím jaká to bude kvalita ale uvidím-třeba budu spokojen-jestli jo tak si nechám vyšít na čistou čepci logo clubu i nickem  ;)

jelikož mám hlavu jako glóbus a originál clubovou čepici nosí Šimon

 

edit: vlastně nick půjde i na clubové tričká na rukáv-jestli budu spokojen s tím co teď vyrobí na karneval-uvidím co zvládne ten stroj vyšít

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co vidíš bylo za 80,-Kč a bez pošty,jelikož vzdušnou čárou to mám možná 400m

edit:jinak maximální rozměr co pani umí je 10x10cm

edit2: pár věcí budu chtít ještě udělat,ale čepice neumí :( trička už dělala . . . tak dám na tričko nick a zkusím nějaké tričko s Forzou ;)

;)

Odesláno z mého SM-N910C pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobrý ono i když by chtěla 200 tak se to pořád ještě celkem může rentovat když vezmeš že samotná nášivka cca 100 Kč  jmenovka by byla po 50 Kč a pošta k tomu tak jsi minimálně na 300 Kč.   Škoda že umí jen takovou droboť taky bych potřeboval něco udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Hm kvalitní vestička. U pana Strausse jsem dlouho pošilhával po pracovním oblečení, ale nakonec jsem usoudil, že na takovéto občasné domácí kutění stačí pracovní kalhoty z Lídlu :D Za ty prachy bych to ani pořádně neužil. Ale mají moc pěkné věci, člověk by se v tom nemusel stydět jít ani do divadla :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Driver napsal:

Hm kvalitní vestička. U pana Strausse jsem dlouho pošilhával po pracovním oblečení, ale nakonec jsem usoudil, že na takovéto občasné domácí kutění stačí pracovní kalhoty z Lídlu :D Za ty prachy bych to ani pořádně neužil. Ale mají moc pěkné věci, člověk by se v tom nemusel stydět jít ani do divadla :aut

Jo je kvalitní a jediná co jsem našel,aby byla jiná než klasická oranžová vesta pro děti na kolo nebo do auta.Taky se mi tam líbí hodně věcí co jsem koukal.

jenom ta cena mohla být někde jinde https://www.engelbert-strauss.cz/Odevy/detske_obleceni/Vystrazna_funkcni_vesta_e_s_motion_2020_detska-3210070-63631-778-548.html

no ale bude v ní jezdit na kole a bruslích tak ji využije . . .  ale ta jeho radost stála za to :papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...