Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Převrácená cisterna.. :(


Recommended Posts

Vena garážmistr - 3.. Ještě jeden velitel dobráků.. Ale 60 let a byl moc nemocné... 

Ozzy je to tak.. Taky sem si říkal proč na ty kondičky jeli v takovým počasí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše ozzy , včera to bylo hlášeno a shodou okolností jsem touto dobou jel z ostravy do karviné a opravdu i na hlavnich tazích to taky klouzalo, ten jeřáb jsem potkal když jel na místo nehody, později jsem jel odvézt opilce z karviné do havířova, průjezd kolem skládky (zdejší určitě ví), extremní bruslák :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KoudaK:  asi by se to nestalo kdyby by tu kondičku jeli jindy. Ale to je to kdyby.

Ve zprávách jsem viděl obrázky z té vyprošťovačky a kloubouk dolů protože tam si chlapy mákly a nikdo si nedovede představit jak to muselo být náročné. Přece jen ty kluci se znají když ne osobně tak od vidění z různých zásahů nebo akcí. A tady přes tři hodiny makaly aby toho kluka dostali ven a stejně to bylo marný.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na školení jsem to měl jasně formulovanýa věřím ,že další profíci s větším krámem nad 3.5 T tento rok taky - nedá se jet dál , zastavím a dál nejedu. Odstavím ,zabezpečním ,obleču se do reflexu a  čekám čekám ....mám krám s pohotovostní 35 t ,naložené 70 t ....tam to je fatální

A dokud se podmínky nezmění -nenasadím řetězy ,neprojede sypač ,neprohrne...ani mě nehne . Když to prubnu - moje triko. Platí to pro bohužel PRO všechny.

 

toto vzniklo tak ,že cisterna před tím začala tancovat ,tak to rovnou odstavil na sklince, za ním dodávkář udělal to samý a přerovák dálkáč to holt neznal pod kopcem a podcenil to .osud

http://sumpersky.denik.cz/nehody/na-namrzlych-cestach-zlatohorska-havaroval-opily-ridic-i-autobus-20170207.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...