Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 307 sw - "Fantastická čtyřka"


Radetschek

Recommended Posts

Vážení a milý.... dovolte mi, Vám představit svou "Fantastickou čtyřku" Peugeot 307 sw - r.v. 2003 

2,0 HDI 66kw

Do mého vlastnictví zakoupenou 05.2016

stav tchm při zakoupeni 201xxx

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18.2. 2017

   v roce zakoupeni, což je 2016... jsem se k moc vylepšení a uprav nedostal. jen jsem pořídil pár nálepek, mračitka na světla, opravil a nastříkal přední nárazník, koupil sadu 5ti kol na léto "Challenger 17" (i jako rezervu) a v ne poslední řadě, jsem pořídil klubovou nálepku na zadní sklo. opravy na autě v daném roce nebyly potřeba, ale hned úvodem roku 2017 jsem musel opravit levou páčku, pod volantem, na ovládání blinkrů, páč jsem jelito a při nastupování do auta mi visela z kapsy u kalhot šňůrka od kličů, která se mi zachytila o páčku a při nasedání........... zbytek už si asi umíte domyslet.  Oprava mě přes známost vyšla na 2K

 

20170121_123033[1].jpg

20170217_050313[1].jpg

20170112_052605[1].jpg

20170205_151823[1].jpg

20161126_115250[1].jpg

Upraveno uživatelem Radetschek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Gabriel 307 napsal:

hezká barva,napadá mě otázka  . . .  proč ta 4 ? ;):papa

dříve nebo později jsem tuhle otázku čekal.... :-DDDDDDDDD  identifikační značka, designový výstřelek. a proč zrovna "4" ??

 rad bych tam měl trojku, ale tu jsem mel na předchozím autě a druhou už jsem neměl. tak jsem zkusil dvojku a ta nevypadala hezky, tak jsem dal čtverku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...