Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zrcátko řidiče


Jirikl

Recommended Posts

čau lidi,někdo se v noci nudil a ulomil mi komplet zrcátko.Nedží ani ve dveřích a je ulomeny ten vnitřní mechanismus.Jak odpojím aby se neotvíralo elektricky než sezenu druhe?? Za druhe jak oddělam zrcátko ze dveří?musím rozdělat komplet dveře?? a za třetí když koupím třeba bíle tak jde vyměnit všechny ty plasty okolo jak u zrcátka tak i ta část co je kolem blinkru? protože ja to mam nalakované do barvy auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš sundat tapec a repro kvůli odpojení kabelů . Když zrcátko sklopíš , tak jde oddělit ten vnější plastový kryt s blinkrem a pod ním je šroub , na kterém to zrcátko drží . Na to , abys sundal vrchní kryt zrcátka , musíš nejdřív vyndat sklo a za ním odjistit packy toho krytu . Pokud možno to dělej v teple , ty packy rády praskají .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A da se nějak odpojit to automatické sklapení? než sezenu nové tak at je to furt otevrene zatim bych ho prilepil treba izolepo nez sezenu druhe

Myslím nejake pojistky,at nemusim dvakrat rozdělava dvere...

Upraveno uživatelem Jirikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to zrcatko ale elektricky sklapětelné? a da se prohodit ta čast co je na kastli?Ja totiz mam lakovane i ty plasty u kastle :-)

Chtěl bych se zeptat dnes jsem rozdělal to zrcadlo a cele odmontoval...tak jsem zjistil že je to zlomene v tom místě,kde se to otačí že je tam takovy 5cm plastové kolečko myslíte že to bude stejné stím na pravé straně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...