Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ze by nova zabava .....?


Lihous

Recommended Posts

Pratele dovolim se podelit se o mozna nahodu mozna novej druh zabavy ....?

Dnes odpoledne v Hradci Kralove dve auta kterym nesla brzdova svetla / vsechny tri / na jednom parkovisti u Kauflandu to rikam ridici a on ocividne v dobre nalade odpovida Ok vim o tom a co jako .....?

Cestou okolo Trebechovic dve auta pro zmenu bez "obrysovek" vzadu jen osvetleni SPZ.
A pred / za Dobruskou na ne moc prehledne krizovatce u "Penny" opet kratka fabie od Novace smerovka na Opocno ja jel od Opocna tak odbocim vjedu do krizovatky smer Novac a dlouho me takto nezatrnulo to auto uz frcelo bez smerovek a jelo samozrejme rovne na Rychnov.
Tak ze mozna jen nahody ale treba nejaka "deb..lni kratochvile" ......!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pokud brzdová světla opravdu nesvítí, tak to je bez komentáře...

Přiznám se, že už mě taky někdo upozorňoval na benzínce, že mi ta světla nesvítí, ale já jen málo používám brzdy. Většinou odřadím, nebo prostě tu zatáčku projedu trochu rychleji pod plynem. Tady na venkově to jde, ve městě je to už horší. Pánovi jsem teda poděkoval, teď občas i tuknu na pedál, aby byl klid [emoji4]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu úplně ontoppic, protože jsem z Hradce, a opravdu to vypadá, že je tu nová móda býti magorem... Před pár dny jsem viděl auto, které jelo z Tyršova mostu po Divišově a zabočovalo do Šimkovy. Měl jsem pocit, že nedává blinkr, tak jsem se po něm ohlédl a zjistil jsem, že se mu najednou rozblikal celý zadek, prostě nádherný cirkus. Pak zabočil a cirkus zmizel, asi pustil pedál brzdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celej den po praze spíš vídám blbě rozsvíceno (ve tmě dešti - denní) než prasklý žárovky.., ale nejvíc je těch nedanejch blinkrů .. To mě teda fakt s*re..! A hlavně při odbočení vlevo...!? Nechápu... :bojim

Mimo prahu zas není tejden, kdy nepotkám aspoň jednoho pidlovokýho nalevý straně... Potmě fakt libůstka... :bacha

Lihousi asi jim to rači neřikej neboť to vypadá, že začnou bejt i agresivní... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Jo s těma blinkrama máte pravdu nedávno mě baba odbočovala (nedala blinkr) a já bežel (chodím běhat pravidelně) přes přechod trochu do mě vrazila, (auta před křižovatkou si kontroluju ale o na za to vzala a jela) tak jsem jí tam udělal trochu scénu :D ...  Jinak asi před půl rokem mě upozornil chlap že mi nesvítej brzdovky, tak jsem poděkoval popojel asi půl kilometru a mrknul jsem se na to (ovšem fungovali nevím co měl)..  

Upraveno uživatelem dagustino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...