Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pocukavanie a olej do serva.


stranom

Recommended Posts

Zdar. Mam 508 1,6 Hdi 82 kw Pokial jazdim v zime dlhsie len kratke trasy povacsinou mesto, tak mi po case zacne auto pocukavat ( akoby bol vzduch v nafte, alebo vynechavala naftaň.. Potom prezenem auto po dialnici a je zase vsetko ok. Fapko som mal pred pol rokom plne na 80 percent. Moze to byt tym? mam najazdenych 155 tisic. Ja tozatial beriem ze fapko zacne uz regeneraciu aj v meste a prejavuje sa to tymto potrhavanim. Ale neviem ci je to tak, Mate niekto podobny problem? 

za druhe mam v nadobke od serva riadenia  malo oleja...mam ho pod ryskou...aky mam doliat olej, lebo je viac farieb a vobec netusim co tam dat.  v predajni mi nevedeli povedat , ktory mam. Tak by ma zaujimalo aky sa tam dava od vyroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

ohledně pocukávání ti neporadím -  mám jiný motor a nesetkal jsem se s tím ale Fapem to samozřejmě být může, zvláště když už je skoro plně zanesený. Co se týče toho serva tak záleží kdy hladinu kontroluješ. Pokud je zima a auto není zahřáté tak mám hladinu taky kousek pod ryskou min. ale při kotrole po další jízdě je již hladina mezi ryskami. Důležité je aby byla v nádržce vidět hladina kapaliny (posviť dovnitř baterkou a uvidíš).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som kontroloval hladinu vzdy za studena a teraz v zime.....a hladinu oleja tam vidim, ze to stale postacuje, len by som nerad narazil ze nepostacuje.....skusim pozret ked bude zahriata

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...