Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Člen DEVILS-NIGHT


Pepito

Recommended Posts

Nevšiml jsem si že by Devils psal něco o poště, asi bych se ho nejdříve zeptal jestli je ochotný to poslat a na cenu poštovného, ono totiž na 400kč "zboží" ještě srazit cenu 120kč poštovným je celkem k prdu. Viz zkušenosti s poštou výše.

Jako mohl ti ale napsat aspoň že na to kašle za těchto podmínek, to je fakt, to mohl, ale neudělal to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Pepito napsal:

Takže DEVILS-NIGHT (ani nevím Tvé pravé jméno),dej na PeTrovu radu a vy-er se na mě,to bude asi nejlepší :papa

Myslím, že se už stalo :D Jinak stačí dát vyhledávání členů - vyhledat "Devils-night" a rozkliknout profil :aut
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to stejně dneska docela divný. Lidi něco potřebujou, ale do krve se hádaj o prachy v ceně dvou lepších piv nebo necelého oběda... Ceny dílů popadaly, že to je všechno skoro bezcenný smetí, v podstatě je prodělek už to jen schovávat, natož to balit a chodit s tím na poštu, nakonec to často skončí tím, že je lepší to vysypat do kontejneru než se s tím vůbec nabízet. Akorát se pak řada lidí diví, když něco nemůže sehnat, a přitom je to podle nich "jenom" drobnost - bodejť by se někomu vyplatila schovávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo hold praha , ale  je pravda ,že hodne lidi je v pohode na osobni vyzvednuti , ale posilat postou je problem asi vsude 

 

osobne bych pokud vec moc chci,  poslal  k nemu rychleho posla , pokud na to nespecham , pak  asi stejne jak Pepito  

( a asi se zastanu pepita a  ostatni by si meli řešit svoje veci  a nebo mu pomoct to od devi  vyzvednout )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není jen Praha to je všude, teď se mi i stalo , že věci které vyrábím na starší alu kola, tak maník somroval slevu a bez poštovného ze by vzal. Nechal jsem ho vycukat, vzal stejne tak jak ostatní, tedy za plno a hned po doručení se to od něj objevilo na Bazos.cz o 650kc dražší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

holt komunikace, komunikace :myslim, stačilo napsat: nee,chci 400 a poštu platíš ty...,jenže chápu obě strany--nejsme denně naladěni jako samaritáni...,jinak si myslím, že KAŽDY chce nakoupit za co nejméně, ten druhý prodat za co nejvíce, to je myslím OK, jenže nemáme v sobě tu židovskou OCHOTU prodat...,většinou se nasereme, co si to ten cyp vůbec dovoluje...,osobně Pepita neznám a nikdy jsem ho neviděl, ale podle chování na foru je to férový chlap :myslim, jak říkám, více komunikace, stačil JEDEN mail...;)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to v komunikaci. Znám trochu DEVILS-NIGHT osobně. Byl jsem několikrát u něho pro věci na 106 i 406. Byl i ochotní(po předem telefonické domluvě) mi koupit přední kapotu na 106 nedaleko od jeho bydliště a pak mi i pomohl s následnou montáží. Jednou mi u něho člen ferry dodělával tempomat. Jak píší ostatní členové, je velmi vytížen a má málo času. Věřím, že se výše uvedení problém vyřeší k oboustranné spokojenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no, vzhledem k tomu, že pošta zdrazila a balík na dobírku do ruky je skoro za 200, obyčejně o něco málo levnější a Devils už tak navrhl velmi nízkou cenu vcelku chápu, že se Ti na to vysral. Pepito uvědom si, že pokud on to má kde skladovat tak on nepotřeboval prodat - tys potřeboval koupit. Takže to "i s poštou" je za mě těžkej přešlap.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Laďa napsal:

Přešlap možná jo, ale Devils mohl aspoň odepsat  "+ pošta" a ne se odmlčet. 

No nevim,  kdyz vycitim vychcana tak reaguju stejne. Resp prestavam reagovat :D

 

Od jiste doby jsem "krysa". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Pe.Tr napsal:

No nevim,  kdyz vycitim vychcana tak reaguju stejne. Resp prestavam reagovat :D

 

Od jiste doby jsem "krysa". 

V případě inzertních serverů to beru, ale tady mezi klubáky tu jednu odpověď navíc mohl napsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...