Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

El. schéma konektoru sahary 2.0Hdi s klimou.


Kakamil205

Recommended Posts

Čaute,sháním prosím vás schéma zapojení konektoru co je zapojen na ventylátory sahary,spoj má dole v levým rohu sahary.Shořel mi a nevím co kam na sebe patří,protože jak víme,obliba frantíků je vést pokaždý jiný kabel z konektoru :)  Stačilo by třeba jaký číslo jde na který číslo nebo jaká barva na kterou.Děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tedka koukám, že dotaz je v kategorii 306. Většina lidí, co sem chodíme, hledáme témata přes nepřečtený obsah - neprohlížíme jednotlivé kategorie - proto nám v nadpisu nebo v popisu chybělo označení vozu. 

Nicméně ano, v 306 je nejsilnější HDi 66 kW, ač je to diskutabilní, TD mělo taky 66 kW (ale menší točivý moment). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Je na tom něco k nepochopení? Myslím,že bych to tu nepsal,kdybych si dělal p*del... Ony ty větráky fungujou,ale musím mít odpojené jedno relé... Když ho zapojím zpátky,tak mi ty větráky běží nepřetržitě celou dobu... Proto jsem to chtěl předělat na manuální spínač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tom93....v prvom príspevku si písal,že ti nefungujú,tak som sa domieval,že chceš spínať 30A prúd nejakým vypínačikom v kabíne.

V druhom príspevku je to vysvetlené.

Takže sa ospravedlňujem za reakciu :mad:

A je to tak ako píše vladosr...buď je to relé zlepené,alebo vadné čidlo teploty a RJ chráni motor pred prípadným prehriatím zopnutím sahary.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právěže relátka jsem kontroloval a měly by být v pořádku,ale asi rok zpátky se ventilátory vyndávaly,protože se mi seply max jednou do roka v létě v koloně(a to si pamatuju,že tenkrát neběžely nepřetržitě),tak jsem je chtěl nahradit jedním tenčím,ten nechtěl spolupracovat,tak se daly zpátky tadyty,ale protože na tom tenčím nebyly ty konektory,co jsou na těch origo,tak se musely ucvakat dráty na tom velkém kulatém konektoru... Tím pádem,jak jsme to dávali nazpátek,tak jsme ty drátky spájeli. Kontroloval jsem pak,barvy drátů seděly,spájené byly všechny... Teď se samozřejmě tluču do hlavy,proč jsem do toho vůbec drbal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...