Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nevyžádané SMS a telefonáty od různých "nabízečů"


brixtr

Recommended Posts

Guest minimaxa

Další zkušenost mám s mým telefonním operátorem. Je to asi 4 roky zpět, co mi od nich chodili stále dokola nějaké nabízecí sms a mms. Volal jsem na operátora několikrát, prý to tam je nastavené, že si to nepřeju, ale beze změny. Pak přišel čas na prodloužení smlouvy, a milému operátorovi jsem sdělil, že mě láká konkurence (mám 3 čísla) a že jsem nespokojený... No zůstal jsem u nich, ale od té doby mi už nikdy nic nevyžádaného nepřišlo.

Podobnou věc jsem řešil s mojí bankou. Podobná situace, cca co dva měsíce telefonát, jestli nechci kreditku, jestli nechci půjčit peníze a pod (volala vždy skutečně paní z banky) Když už mě to přestalo bavit, navštívil jsem pobočku a začal u přepážky vyzvídat, co je nutné udělat pro to, abych u nich mohl podat výpověď všech služeb. Paní se mě nejprve zeptala, proč to chci udělat. Jak to dopadlo? Už dlouhé roky nikdo nevolá... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já skrytá čísla beru páč tady taky máme hodný paní na FÚ a sociálce a když je to nějaké opruz tak řeknu, že ať zavolá kolem 20:30 že to budu mít čas telefonovat protože živím 10 000 státních zaměstnanců... A to už nezavolá protože není v práci.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Taky mě štvou skrytá čísla, ale jen kuli tomu že nemůžu zavolat zpět když ten hovor nestačím nebo nemohu přijmout. I policajt, lampasák, hasič atd.... si může za státní prachy zavolat a objednat zboží :-)
To samé GSM brány v různých firmách.
Nechápu že někdo nezvedá čísla která nemá v seznamu vždyť i z jiného čísla si může zavolat někdo známý či přímo někdo z rodiny kdo se dostal do nesnází. Je to černý scénář, ale stane se.

Jinak nemám problém nabízečům slušně poděkovat za zavolání a odmítnout jejich nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před týdnem jsem měl hovor s nějakým chlapem z firmy, co slaví deset let na českém trhu. Nabídl mi zadarmo skvělou nabídku vitamínů nebo čeho si a když jsem mu slušně poděkoval, že nemám zájem, tak se začal vyptávat a proč, co mě k tomu vede. Řekl jsem, že prostě nemám zájem. No a aniž by řekl třeba děkuji, nashledanou tak hovor položil. Asi jsem byl už moc dlouhý. :D Dnes mi pro změnu volali z banky jestli nechci zlatou kreditku. Nakonec z toho byla debetní karta s poplatkem za vedení 89,-. A divila se, že nechci, když mám vedení účtu zdarma. :D Jinak jim slušně říkám, že nemůžu, že jsem v práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si snad tu apku odinstaluju :D koukám že se při tom zažije spoustu srandy 

původně mě  zajímalo kde vzali moje čislo ale pěkně se to tu rozjelo :D

já kdysi max řikal že jsem zůstupcem generálního ředitele oskara( když volalo o2 atak dale )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako když jsem dřív dělal v call centru tak když se mě někdo ptal tak jsem řekl z veřejné databáze.. tohle jsem měl napsáno v prospektech co jsem dostal, ae kde jsem ho ve skutečnosti vzal to jsem sám nevěděl :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já beru všechny hovory a když to je nějaká nabídka nebo průzkum, tak co nejrychleji, ale slušně ukončím. Moje bývalá kolegyně v práci byla na to ukončování úplný mistr. Já jsem taky v té době měl skryté číslo, ale hlavně z toho důvodu, že jsem používal svůj telefon a taky aby se odfiltrovaly večerní hovory domů... I tak jich občas bylo dost :) Největší problém byl ale nakonec se zrušením toho skrytého čísla. Mám tarif na míru a nastavení v telefonu ani na pobočkách nepomáhalo ani s pinem administrátora. Až na centrále v Praze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Ona nahrávala, já taky. Nevidím v tom problém. Není v něm nic, max.jméno.

 

Teď volala jiná, čislo jen na konci jiné. Už jsem nebyl slušný :D asi mají dneska Kryštofa :D

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, minimaxa napsal:

Ona nahrávala, já taky. Nevidím v tom problém. Není v něm nic, max.jméno.

 

Teď volala jiná, čislo jen na konci jiné. Už jsem nebyl slušný :D asi mají dneska Kryštofa :D

Pokud jsi ji neupozornil že ji budeš nahrávat tak je ten zaznam protizákonný. A zveřejnění taky podléhá nějakýmu zakonu. Nevim přesně, ale byli za to pokuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...