Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2.7 HDI 407 Coupe divny zvuk sani motoru


kukikuk

Recommended Posts

Ted v zime me zacalo divne nasávat auto, zni to jako nejaky ventilator nebo turbinka mate s tim někdo zkušenost. Pokusim se upnout video. Nemuze to byt nejaky obtok vzduchu když je studenej aby to nemuselo nejdriv do IC? O tom motoru téměř nic nevim zatím sem na nem nepotreboval nic delat od te doby co ho mam az ted me toto vydesilo trochu.

2.7 HDI.MOV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S řemenem příslušenství opatrně , je na něm vodní čerpadlo.

:DZvuk fénu nedělá jen vzduch, ale i lopatky a motor, v tvém případě pokud dle tebe proud vzduchu dělá zvuk, tak tam musí být z něčeho "lopatky" :D, ale to :blablabla. z hladu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Byla to vodici kladka na venkovni remen. Uplne suche lozisko. Ani se me tomu nehtelo verit, ze to vydavalo zvuk jak nejaka turbinka nebo fen ;o). Vodici kladka jedine original 910kc po sleve. Ale je to z motoru 2.7 hdi ty mas 2.0hdi. Zkontroluj volnoběžku altiku ty odchazeji také a pak ostatní ložiska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Coupe mám 2,7 HDI. kombíka mám 2,0 HDI nebo spíš už žena... :-D na tu vodící kladku vsazim taky... Stejně ho musím zavést někam na rozvody, tak pokud to bude tou řemenici půjde nová taky...  Poradíte někoho kdekoli na Moravě kdo je spolehlivej a udělá rozvody za nějaký rozumný peníze? Poptal jsem se v olomouckým Peugeotu,ale cena necelých 20 000 mi přijde vcelku dost.

Upraveno uživatelem t.h.o.m.a.s.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...