Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bezpecnostne dvere


proreo

Recommended Posts

Zdravim, klubaci,

chcel by som na baraku vymenit vchodove dvere, tie sucasne uz malo tesnia. Moze niekto odporucit nejaku dobru firmu?

Skusal som na nete hladat firmy, asi 5 som oslovil. Dve odpovedali, z toho jedna nerobi exterierove dvere. Dnes tu bol pan z tej druhej, vyzeral solidne, ale ta cena :o

Lokalita Praha 22.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus Sherlock bezpečnostní třídu 2 až 3. Čtyřka už se dává k sejfum a bude výrazně dražší. Montážní firmu neznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Scratch napsal:

Zkus Sherlock bezpečnostní třídu 2 až 3. Čtyřka už se dává k sejfum a bude výrazně dražší. Montážní firmu neznám.

Myslim, ze ti boli jedna z oslovenych firiem bez reakcie.

před 2 minutami, Péťa napsal:

Plast, hliník, dřevo,... ???

Bezp trieda 3 kvoli poistke. Na materiale nezalezi. Zvonku a znutra asi folia s imitaciou dreva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď Sherlock nebo Next. Jinou firmu ani neznám (nepočítám mezi to polské "bezpečnostní" dveře z aukra za 5 tis.). Ale počítej s vyšší cenou. Nevím na kolik vyjdou venkovní k baráku, vnitřní bytové mě stály včetně zárubní cca 26 tis. Oboje jsem poptával přímo u výrobce, dělají i montáž. Vystaví ti i certifikát pro pojišťovnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvažuju nad těma, je to včetně montáže, vybourání starých atd.,hotovo vše za 6 hodin, máme tu firmu přímo v místě http://www.htdvere.cz/sortiment/bezpecnostni-dvere-do-bytu/dvere-magnum/

dal jsem špatný odkaz, jsou to dveře do bytu, venkovní dveře do domu jsou o 2000 dražší, poklikej v tom odkazu

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Charlie 1 napsal:

Na co řešite bezpečnostní dveře,když se k vám někdo bude chtít dostat,tak to bude pres okno,nebo ty dveře otevre....moc to prozivate.....

Kvoli poistovni.

A stare dvere izoluju velmi zle. To je hlavny dovod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to resil letos,  dvere jsem koupil od nejake firmy od klatov bez kovani za 11 plastove se zarubni, trida 3, s montazi a dodelani prahu necelych 20 

Nesviti mi na ne slunicko tak jsem si mohl dovolit tyto.

Od kovovych me kazdej odrazoval ze nepoberou rozdil teplot vnitrek vs venek, poceni,  krouceni apod. 

To krouceni plati i pro plastove pokud na ne sviti prime slunko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak montoval to z 

Fastinterier.cz ale umi i vic delal mi obe koupelny,vymaloval barak, umi kuchyne,elektriku,..... Ale je dobrej ale necekej tim padem ze levnej ale zalezi na dohode, ktera s nim je v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...