Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

GPS navigace a multimediální přehrávač - P308 - PRODÁNO


honzanaj

Recommended Posts

Prodám novou nepoužitou multimediální 7" 2-DIN dotykovou jednotku.

Zakoupeno vloni z e-shopu z Číny a od té doby nepoužito, jen rozbaleno a vyzkoušena funkčnost. Vše stále v originálním obalu.


GPS navigace a přehrávač se systémem Android pro Peugeot 308, první generace, před- i po-facelift (rok výroby 2007-2014).
Podporuje CD, DVD, USB, SD, přehrává celou řadu obrazových a zvukových formátů.
Funguje i jako Bluetooth handsfree. 

Technické parametry: Procesor Cortex A9 QuadCore 1.6 GHz a 16 GB NAND flash paměti.
OS: Android 4.4

Tento model je kompletně v češtině, včetně obsaženého navigačního softwaru a hlasových navigačních pokynů.

Přidám v ceně i couvací kameru, která se umisťuje elegantně místo osvětlení registrační značky. Osvětlení však zůstává zachováno.

Veškerá potřebná kabeláž a montážní příslušenství je samozřejmě součástí balení.

Podporuje originální ovladač rádia pod volantem a dle výrobce i digitální klimatizaci. 

Po dohodě možno vyzkoušet funkčnost jednotky přímo s vaším autem, ale montáž nenabízím.

K vidění po domluvě buď Praha 4 - Michle, nebo případně i Praha 5 - Slivenec

Cena 5.990 Kč, při rychlém fér jednání jsem pro klubáka ochoten vymyslet nějakou slevičku.

20160423_141609_resized-001.jpg

20160601_170852_resized-001.jpg

20160601_170926_resized-001.jpg

20160601_171220_resized-001.jpg

20160601_171202_resized-001.jpg

20160601_171239_resized.jpg

20160601_171302_resized-001.jpg

20160601_171416_resized-001.jpg

Radio-001.JPG

20160423_144148_resized.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ano, vypadá velice slušně a do interiéru perfektně zapadne.

Já to kupoval někdy vloni v květnu, ale nestihl jsem to zabudovat, kam jsem zamýšlel, tak mi to zůstalo od té doby v krabici.

Montáž jednoduchá. Vyndat původní rádio a přihrádku pod ním, zbavit se plastové příčky mezi nimi a připojit a zasunout nové rádio. Na vyndání původního rádia je na youtube videonávod, takže na zkoušku jsem to tehdy zvládl i já ;-)

Zapojit všechny kabely, nejde to splést. Redukci anténního konektoru z DIN na Fakra jsem taky koupil a je přiložena (zelený konektor vzadu na rádiu). Pak stačí natahat USB prodlužky pro flashdisk třeba do přihrádky spolujezdce a GPS anténu na vhodné místo.

Couvací kameru jsem nezkoušel ale mám s ní zkušenost z jiného auta - protáhnout AV kabel autem, jedna strana do rádia, druhá do kamery, zacvaknout kamerku místo jednoho osvětlení SPZ/RZ (většinou vlevo) a napojit se jednak na osvětlení značky pro jeho zachování a dalším kabílkem na světlo zpátečky pro aktivaci kamery při zařazení R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych to nějak rozumně a přehledně shrnul - autorádio jsem po doručení od prodejce vyzkoušel a bylo funkční. Samozřejmě nabízím možnost se s potenciálním zájemcem potkat a rádio vyzkoušet přímo v jeho autě (pozor, tím nemyslím montáž) a pokud bude vše fungovat ke spokojenosti zájemce a plácneme si, je hotovo.

Slovy obligátní formulky z Aukra - "prodávám jako použité, bez záruky", jsem spotřebitel, stejně jako potenciální kupec, jedná se o soukromou inzerci.

Tomu všemu odpovídá i navržená prodejní cena, která zdaleka není 10 tis. Kč, jako u nových jednotek s dvouletou zárukou.

Takže je-li zájem za těchto podmínek, rád se potkám a můžeme vyzkoušet, prodebatovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...
  • Návštěvník locked this téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...