Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gramatický koutek


Guest StibTo

Recommended Posts

Tak schválně ... Já dal 4/11, o některých věcech jsem tedy ani neslyšel (valenční a podobné). Mnozí zde mají problém i napsat velké písmeno na začátku věty, nebo - nedejbože - když dojde na shodu podmětu s přísudkem či měkké tvrdé "i". Tak by tohle mohlo být zajímavé.

http://www.obsahova-agentura.cz/blog/zjistete-jestli-umite-spravne-cesky/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak 5/11, ale myslím si, že by nebyly lepší ani učitelky českého jazyka :)

spíše by se mohli někteří zdejší přispěvatelé před položením dotazu zamyslet a zformulovat dotaz v hlavě tak, aby jim bylo rozumět :roker,protože v poslední době je to katastrofa, nehrajme si tady na češtináře, ale vyjadřovat se smysluplně bychom mohli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, ozzy56 napsal:

 

spíše by se mohli někteří zdejší přispěvatelé před položením dotazu zamyslet a zformulovat dotaz v hlavě tak, aby jim bylo rozumět :roker

Takže nejsem blbej , voni jenom napsali blbě ty otázky , jupííí :D:D:D

Jo jsem blbej , to patřilo zdejším přispěvatelům a ne zadavatelům testu , takže už ani číst neumím :(:mad:

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si myslel bůhvíco a tenhle testík mi teda docela pročechral ofinu .. :)  Jinak absolutní souhlas s @ozzy56 (a jistě ne poprvé, myslím, že si rozumíme) - PIŠTE JAKO LIDI, KURVA :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ad špatně napsané otázky, jak tu padlo - nechal jsem to zkouknout jednoho skutečného profíka na ČJ, a tři otázky jsou skutečně formulovány špatně, nepřesně nebo jsou zavádějící, takže minimálně z tří bodů si nemusíte příliš dělat vrásky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...