Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

BSI jednotka oprava Praha a okolí?


milazar

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

tak mám holt smůlu...BSI jednotka v pohodě a prej odešla řídící jednotka motoru, když auto nastartuji prej tam stříkají nějaký sprej nebo co tak motor běží krásně,ale jednotka se nespojí s diagnostikou nekomunikuje,proud do ní jde ale to je vše...doporučili mi si sehnat tu samou jednotku i s kabeláží ale na to kašlu...tak že prďuch půjde do světa snad si to někdo koupí :-))) no dlouho se u mě neohřál tedy na to že jsem do něj ještě docela zainvestoval... chjooo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jo děkuji ti za radu,ještě než koupím tu jednotku mám ještě jeden možný tip a to je na tohle relé  19207L je pod tou řídící jednotkou a co jsem dohledal tak je možné že je to k vůli němu...tak zítra zkusím přehodit...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to rok 2003 , tak tam to relé nemáš , je integrované v BSM , to bys musel vyměnit celou pojistkovku v motoru , spíš by to chtělo dát někomu , kdo dokáže proměřit celé napájení počítače motoru , abys nekoupil jinou jednotku a nakonec se nezjistilo , že je někde shnilej kablík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to 6/2003 v servisboxu mě to ukazuje že to tam relé je ale je možné že ne no...kouknu se zítra,bylo to ve dvou servisech, v prvním se vůbec nechytali a v druhem řekli že do jednotky proud jde, ale s diag. se spojit nedá,což se potvrdilo i mě všechny jednotky se načtou ale jednotka motoru ne...prej si mám sehnat řídíci jednotku s kabeláží a pak se uvidí ale moc mě to nebaví už se mi dotoho moc nechce, jednotku jsem sehnal tak pokud to nebude too relé tak zkusím tu jednotku a uvidíme to bude poslední co udělám,pak to jde do světa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...