Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volnoběžny regulačni ventil


Peu306

Recommended Posts

Ještě se zeptám,když už jsem to založil :D

Kupoval jsem právě lacinej volnoběžný ventil,a když se na něj v servise podívaly,po cca půl roku ježdění,tak říkaly,že vypadá ,jako kdyby tam byl 20 let,prej byl obroušenej apod. 

Tak se ptám,jestli tento ventil může mít vliv na rychlejší padání otáček a za studena za jízdy nedržení volnoběhu?

Pokud ano,tak ho ihned objednávám.

Upraveno uživatelem Peu306
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Po odpojení podtlakové hadičky ze sání do regulátoru paliva ,si motor přidal otáčky,ale otáčky šli jak měli. Krásně pomaloučku. Po zapojení hadičky zpět si to otáčky ubralo a padali stále pomaličku. Hadička má ztvrdlí konec a snadno ji ze sání odpojím ,páč skoro nedrží. Když jsem to jel vyzkoušet,tak to chvilku bylo jak mělo,cca 3km,pak začali jít zase rychle apod. Když jsem ji zkusil znova odpojit,tak si to otáčky akorát přidalo, ale šli furt rychle.

Nějaké rady na toto?

Upraveno uživatelem Peu306
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpojil jsem na hoďku baterku,po hodině jsem to nechal 10min běžet,po přidání otáčky šli eventuelně jak měli, cca na 1100ot/min se zastavily a pak spadli na cca 900ot/min. Po ujetí cca 2km jdou zase rychle a padají moc,až pohasínají světla.

Nevěděl by teda někdo,po čem jít?

Upraveno uživatelem Peu306
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Tak pánové. Mám tady otázku za zlatého bludišťáka :D Snímač rychlosti na převodovce jsem měl špatný,ne rozbitý,ale špatně zvolený,tudíž taky neukazoval rychlost. 

Tak jsem tam vrátil ten nefunkční origo a ejhle, otáčky jdou jak mají. Pomalu.

Může mi to prosím někdo vysvětlit? :myslim

Upraveno uživatelem Peu306
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Guest Skaman85

Zdar, tak s těma otáčkama to mám obdobné. Chystám auto na technickou a vyměním svíčky a kabely. Protože k první svíčce byl urvanej a držel tam asi silou vůle. Do té doby vše v pořádku. Svíčky byly krásně červený takže spalovaly všechny válce dobře. Po výměně mi začaly otáčky taky haprovat a k tomu se přidal problém se spalováním. Když brzdím motorem na 3. stupeň občas to střelí do výfuku a pozoruji občasné záškuby motoru. Jako by to teď špatně spalovalo. Dneska sem to měl hodit známému co je mechanik ale nemá čas tak až budu hotov poreferuji :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...