Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tekoucí benzin z nádrže


Jirikl

Recommended Posts

čau lidi dnes jsem zjístil,že mi teče benzin z nádrže... natankoval jsem úplně plnou a jak to šplouchá tak to teče kolem toho jak máme otvor pod zadní sedačkou. Pry se dá koupit celý ten mechanismus nebo jen to vyšrubovat a koupit nové těsnění?jake to je těsnění? a stalo se to už někomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi stalo u auta v záruce při opravě čerpadla, že jim ten  O kroužek spadl do nádrže , při tankování do plné to teklo pod auto. A aby toho nebylo málo tak podruhé to čerpadlo s plovákem maník dal proti směru a při plné to ukazovalo tři čtvrtě. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Za sebe musím říct, že od doby, co se mně málem povedla na Feldě zalomit svíčka v bloku si na autě dělám jen věci, které smrdí jednoduchostí, případně ty, kterýma nemůžu napáchat moc škody:) A člověk ani nemusí být levej, ale holt je rozdíl něco dělat denně za pomoci profi nářadí a "zkusit si" něco poprvý univerzálním klíčem za 70Kč...

Jakožto člověk živící se hlavou jsem dospěl do stádia, kdy za úspěch považuju i takový pokus o opravu, kdy sice nic nezlepším, ale ani nezk*rvím a podaří se mně vrátit věc do původního stavu před neodborným zásahem:D Odměnou je pocit, že jsem to aspoň zkusil a malinko lepší porozumění opravované věci:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak těsnění vymněněné,akorat zajimávé,že tam nebylo žádné těsnění.Že by z vyroby tam nedali? protože jak jsem měl plnou tak to chcalo jak sviňa. Práce tak na 15 min.Nejhorší jen povolit tu matici.Jinak celkem normalní práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Jirikl napsal:

Tak těsnění vymněněné,akorat zajimávé,že tam nebylo žádné těsnění.Že by z vyroby tam nedali? protože jak jsem měl plnou tak to chcalo jak sviňa. Práce tak na 15 min.Nejhorší jen povolit tu matici.Jinak celkem normalní práce.

že by tam nebylo z výroby? no nevím, pochybuju :bojim, nespadlo ti do nádrže?

auto asi nemáš krátce, jinak bys to určitě reklamoval...,:myslim, takže jsi poprvé natankoval po hrdlo co vlastníš toto auto? asi se vyptávám jak pako, ale NIKDY se mi nestalo, že by tam NEBYLO těsnění

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepamatuji si za toho pul roku,že bych měl natankovano po vrch nádrže.Je to kupovane od soukromníka.A předtím se to mohlo taky vylít ale stojím u panelaku tam si toho nevšimnu že to kape,ja si toho všiml nahodně když jsem byl u rodiču a měl auto v garaži a jim to rozežralo barvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...