Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak vymeni rameno zadniho sterace na 307 sw


opis

Recommended Posts

Ahoj!Nevíte náhodou jak mám vymontovat zadní rameno stěrače?Matku jsem odšrouboval,ale s obtížemi,protože byla zarezlá,ale nejde mi to rameno stěrače sundat.Je to určitě taky zarezlé a už jsem na to zkoušel různé odrezovače i brzdovku a pořád to nemůžu přes ten závit vytáhnout.:(Nemáte s tím někdo zkušenost?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus v servisu--mají malý stahováček na to, vypadá jak stahovák na kul. čepy řízení,ale je menší, ovšem už jsem viděl ten stahováček zničený a rameno na hřídelce se nepohlo, je to totiž ocel a slitina hliníku, umí se to dobře do sebe zakousnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli si můžeš dovolit to staré rameno zničit, tak vem flexu, oblož kolem dokola novinama (přilepit páskou) a to oko ramene stěrače opatrně rozřež--nemusíš celé oko, stačí jen naříznout do polovičky a většinou to sundáš

[upravil dne 20/1/12 15:48 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Hladam tu vlakno na nefunkcny zadny stierac, ale neuspesne :myslim

Napisem moj problem teda sem ;) asi 3 mesiace mi zadny stierac pri spusteni vydal zvuk ako keby bol zaseknuty a uvolnilo ho.....

Dnes dosiel :grr

Zastavil presne v strede okna, tak som sa siel po navrate z prace prezliect a najest. Isiel som von otvorim dvere na aute, stierac sa pohol a vratil do povodnej polohy :o:o:o pri dalsom spusteni sa pohol asi o 2 cm(odhadovane na konci ramena). Takze nasledny postup: vypnut kluc, potom zapnut otocit packou bezat ku oknu a rukou ho pohnut o dalsi 1cm (malo to stale taky skripavy zvuk) takto som presiel cele okno az do povodnej polohy a nechal som to uz tak :D

Co tam odislo (mechanizmus)? Preco meriam napetie na konektore aj ked nemam zapnute stieranie na packe? je to Ok, alebo to mam radcej odpojit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Dobrý den, 

Mám problém, vylomil se mi zadní stěrač, tak jsem objednal nový, matku jsem sundal ale ještě na tom závitu něco je a nevím jak to sundat, zkusil jsem za to vzít sikovkami a bojím se, že bych to urval. Tak se ptám na rady jak to sundat? Potřebuji to sundat z důvodu aby byl delší závit a mohl jsem osadit rameno stěrače.

Přikládám fotografie

Dekuji předem za informace

IMG_0593.JPG

IMG_0594.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem nad tím poprvé přemýšlel, vzal vedečko, nastříkal, sikovky a jedním tahem to bylo dole. Ale tento postup je na vlastní riziko a neponesu vinu za možné následky - prasklé zadní okno. Jak vypadá ten chvat jsem našel na youtube.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...