Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Snimac teploty nafty


petan307SW

Recommended Posts

Ahoj chlapi, mam dotaz. Po nepravidelnem chodu motoru mi diagnostika napsala CHYBA SNIMACE TEPLOTY PALIVA. Podle SrviceBoxu jsem si nasel tenhle snimac (na fotce je to c.8). Dil jsem objednal ale jeste jsem se k vymene nedostal, nicmene jsem koukal pod kapotu a asi jsem uplne blbej, ale nikde jsem ho nenasel. Neudelal by mi nekdo chytrejsi nez ja fotku motoru s oznacenim kde hledat a nebo aspon popsal misto kde je. Dil jsem objednal dobre, protoze je to ze service boxu, podle meho VINu. Na foru jsem hledal, ale odpoved jsem nenasel. Pan Google taky mlci. Diky

Screenshot_20170120-123808.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nevydrzel, vzal baterku a sel na to mrknout. Jediny co je tomu podobny je na fotce. Jen s malym rozdilem, ze vstup a vystup na koupenem dilu jde za dvou stran (90°) a z toho co mam v aute jsou na jedne strane hnedd vedle sebe. Neboli drzak snimace je jiny, ale snimac v nem zasunuty vypada stejne.

Jinak krtek2 zpatecka se zelenou rychlospojkou vede od cerpadla rovnou do filtru.

_20170120_204608.JPG

DSC_0326.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...