Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 2.0HDi RHR - jde půl přístrojů a nestartuje - pojistka?


RichVa

Recommended Posts

Ahoj

dnes ráno jsem dojel k práci, auto i při -16ti nastartovalo jak fík a vše fungovalo bez problémů. 

Ujel jsem asi 3 km, auto zastavil, půl hoďky zařizoval pár věcí a když jsem pak nasedl tak po otočení klíčkem do první polohy hlavní přístrojová deska zůstane černá, samozřejmě startér nereaguje. Rozsvítí se jen druhý  displej, rádio hraje, centrál zamyká.

Pokud se nechá delší dobu klíček v první poloze, tak prostřední displej napíše problém s brzdovým systémem - ale to přikládám tomu, že nefunguje to ostatní. Ještě jsem si všiml, že nefunguje ani světelná houkačka :-(

Prošel jsem pojistky v kabině - zdají se dobré. Pak jsem se díval na pojistky nad baterkou a vedle baterky  a taky to nevypadá na nějaký problém. Je pravda, že jsem je nezkoušel úplně vyndavat, jen se měřily na autě.

Kde by ještě mohlo být něco schovaného? Případně nějaký tip?

pro jistotu je to 308SW 2.0 HDi RHR z roku 2008

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme s kolegou a lanem přijeli pro auto. Jen tak ze srandy jsem zkusil a ejhle - vše funguje jak má. Jestli si odpočinulo nebo je to tím, že stálo na sluníčku, těžko říct. Teď je v práci v garáži na nabíječce, i když baterka se nezdá jako mrtvá. 

Po neděli to vezmu na dia, jestli se něco zjistí. Tento stav se mi moc nelíbí - čert ví, kdy se to auto rozhodne zopakovat :-(

Na pojistku se ještě podívám, dík

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by byla baterka vybitá, tak to po ránu hned po otočení klíčkem ukáže economy mod, aspoň mě to občas udělá když dlouho stojí a nebo jezdí krátké trasy. Spíš bych se podíval po kostrách a konektorech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...