Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Spinac steracu(packy pod volantem)


Tomas333111

Recommended Posts

Zdravim. Vim ze to tady bylo nedavno ale na mobilu kde jsem ted. Se mi to nezobrazuje a na jinem zarizeni nelze prihlasit. Kde je problem nechapu. 

Mam problem jen s levou packou pod volantem. Pri leve nebo prave smerovce packy nedrzi. Cetl jsem tady na foru docasny postup opravy. Ja se vas chci zeptat. Jak zjistim presny typ pacek co potrebuji. Vim ze se meni obe. Navic tam mam i ovladani radia jako treti packu. Kde zjistim presny typ co koupit. Ceny se pohybuji okolo 5000 to je strasne moc. Muzete mi nekdo zjistit typ. 

Peugeot 206 rv 2004. 1.1 44 kw 60 koni

Sikma zadni cast tridverak. 

VF32CHFXF44214063

Upraveno uživatelem Tomas333111
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, jarokare napsal:

Staré obj. číslo 6239 Q3

Nové obj. číslo 6239 WQ , cena 10 516,79 CZK :(     v AK 6 170,-  před slevou

Páčka pro rádio se přehodí

Ahoj. Takze mam hledat pod 6239 WQ ?  To jiny nazev nema ? Ta cena je trosku hodne 10000. Vzdyt to je pulka ceny auta :-D prosim te AK znamena co ? 

Jinak v servisu mi rikal mechanik ze videl za 5500. Uz to se mi zdalo drahe. Nepotrebuju originalni veci :-)

 
   

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave ta cena je super :-) jen mi nesedi u te fotky ty obrazky kontrolek. Pisou tam steraci funkce s intervalem. Pokud vim moje sterace stiraji jen na dve polohy. Zadny interval se nastavit neda. Podle obrazku jsou to ony ale muze byt jen ilustracni. V servisu by me ojebaly i na tomhle. Proto to tak hrotim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky chlapi moc za kazdou radu. Nechal bych to opravit podle navodu. Cetl jsem ho ale na mobilu mi nejde zobrazit. Cloveka co mi to prehodi mam. S tim pocitam. Jen nechci koupit neco co mi nebude pasovat. Jinak dekuji za vsechny komenty a soukrome zpravy. Objednam ten dil co jsem tady vlozil. Kdyz teda pasuje. Ohledne tech poloh jsem nevedel :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mam v aute. 96530926XT.

Davam fotku. Obrazek 1

Psali jste mi cisla OEM - 6239-Q3

                                          - 6239-WQ

Podle oznaceni OEM chci koupit tohle. 

https://pmautodily.cz/front/product/default/246449 

Sedi to i podle vinu. 

Muze mi nekdo vysvetlit. Proc se nepouzivaji cisla co mam ve svem aute ? 96530926XT

Jestli chapu dobre. Tak je to stare oznaceni. Jedna se mi at mi pasuji 4 konektory ze spoda kde to neni ukazano na obrazku. Ja to mam v aute takhle. Viz obrazek 2

JE MI JASNE ZE VY SE V TOM VYZNATE ALE JA VAZNE NEVIM :-) NECHCI OBJEDNAT NECO ZA 3500 A PAK SE DOHADOVAT S PRODEJCEM A V SERVISU. DEKUJI POPRIPADE 

20170119_131615.jpg

20170119_131648.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...