Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 Zamrzlý plynový pedál


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Dneska ráno jsem šlapl na plyn a zjistil jsem že je uplně tvrdý, něco normálně zamrzlo, ještě se mi to nikdy nestalo. Po přišlápnutí se pedál pohnul, bál jsem se že se nevrátí ale vrátil se, sice ztuha ale tak nějak to šlo, chvíli se mu nechtělo ale po jízdě asi 7km se to uvolnilo.

Nevím ale co bylo zamrzlý, jestli klapka, lanko nebo pedál.

Pedál jsem namazal, do bowdenu nastříkal WD tak uvidíme.

Stalo se někdy nekomu něco podobnýho? Co zamrzlo?

Mrazy jsou už celkem dlouho, rano bylo cca -12 už tu bylo i víc a nikdy nic, jen tedka, nechápu :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to pravdebodobne lebo v tej klapke sa ti miesa teply vzduch so sajrajtom  z odvetrania klukovej skrine s ladovym vzduchom z airboxu

a to ti potom z toho vnikne kondenz a klapku prepinania tepleho vzduchu (stit na vyfukovych zvodoch) a studeneho vzduchu (ako mal nariklad favorit)to auto nema ,honi to tam vzdy len studeny vzduch od naraznika 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u Marcely se mi to stalo minuly tyden byl zatuhlý ale když jsem ho prošlapl tak to bylo v pohodě nějaká kapka v bovdenu,to když ji -18°C ji zamrzla kapka na klapce či co tak to byl mazec otáčky byly na 4000ot/min a dolů se jim nechtělo jela s tim 10km...pak nechala stát 30min a bylo to v pohodě...jo francouz to je dobrodružství...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...