Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Díly C8/807 3.0 V6 - výhledově


oddie

Recommended Posts

Výhledově budou k dispozici díly z C8 3.0 V6 s automatickou převodovkou, r.v.2003. Auto je zatím kompletní a jezdí, ale zhruba do léta zřejmě půjde na rozebrání.

Zatím jsou z něj ihned k dispozici díly, které mohu postrádat, aniž by tím utrpěla provozovatelnost auta:

CD changer s magazínem na 6 CD (zkoušel jsem, hraje to), rádio RT3? s mobilem (zkoušel jsem CD, po dlouhé době chroustání to přehrálo, navi CD mi to nenačetlo, jestli funguje mobil a příp. další věci si můžete přijet vyzkoušet, já ani nevím, co to má všechno dělat), malé plato za sedačky.

Al kola budou v samostatném inzerátu v příslušné sekci.

Pokud něco budete výhledově potřebovat, je možné se ptát předem, do zásoby toho pak při rozebírání moc schovávat nebudu a zbytek přijde do likvidace. Pokud někdo touží po automatické převodovce a/nebo motoru, je možné si je přijít vyzkoušet. Celé auto ani samotné doklady neprodávám. 

 

radioC8.jpg

C8changer.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neřeš na to jsou kalkulačky na internetu.. jedine co jsem nenašel je fotka jak by vypadali na krabici.. pneu to vidím na 215/55 r16, popř 205/60 r16 což je -0.76% resp. + 0.76%

duležitá je cena, vypadaji dost dodřené ale nic co by se nedalo opravit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...