Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Acer - oprava konektoru


sloters

Recommended Posts

Neznáte nějaké šikovného opraváře tabletů v Praze nebo v okolí Benešova?

Syn zničil nabíjecí USB konektor u tabletu Acer.Díval jsem se na netu a za opravu chtějí cca 1000 kč,-

Cena tabletu byla 2,5 tis,tak je otázka jestli to ještě opravovat.Tablet je sice ještě v záruce,ale to mi stejně neuznají.

Díky za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus to na záruku. V Alze to opravili s tím, že další reklamaci konektoru už neuznají. Za pokus to stojí. Děti to za 1/2 roku zničily znovu, tak jsem to přebastlil a teď už jen opravuju přelámaný kabely :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky bych to zkusil na záruku, maximálně ti to zamítnou. V Alze jsem reklamoval dvě powerbanky, u kterých se ulomily po krátkém čase nabíjecí konektory a Alza je bez řečí vyměnila za jiné kusy. Je ovšem pravda, že to jsou powerbanky, které dávali "zdarma" k nějakým produktům a jsou to šmejdy na "ntou". Kromě těch vadných konektorů mají i kapacitu na h.... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky doporučuju reklamaci. Dělal jsem rok v servisu na tabletech/monitorech/pc .. Jde o to že ty konektory stojej za hovno je to jen slisovaný a za chvilku se to "rozjede". Říkám je to vymyšlený na nic většinou se mění celá MB jen ty lepší tablety mají udělaný výměnný konektory. Občas jsme ty slisy na konektorech i přepajovali aby se nám tablety nevraceli se stejnýma závadama...  

Upraveno uživatelem dagustino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Klidně se to na mě můžeš naučit :-)

Ptal jsem se v servisu a chtějí 300 kč za diagnostiku a 1000 kč oprava.To už nedám.Nový stál  2,5 tis.

Tak jestli chceš pošlu ti ho.Pokud se oprava nepovede,nic se nestane a nebudu po tobě nic uplatňovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starý konektor mechanicky vycvakat´ malými cvakačkami a kontakty jednotlivo odspájkovať a potom už pripájkovať nový konektor je malina. Problém je, že microusb konektory sú totálne odfláknuté už v svojom princípe, na tablety totálne nevhodné, dlho nevydržia. Nie nadarmo Apple vymyslel iný konektor, ktorý je neporovnateľne odolnejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...