Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308ma lehla popelem


Recommended Posts

Jj to znám. 308ma stojí před panelákem a tak když je hodně "plná" a  jedu služebním Yetíkem na den pryč tak jde do tepla služební garáže - máme ji vedle výměníku a i když je venku -10 tak v garáži máme +10. Za den tam auto i krásně vyschne. Nevím jak je to možné, ale mám furt plno vody a bordelu pod nohama ... že by sníh z bot?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dělám taky, ale něco ve vzorcích zůstává :-( ... a ráno v 6 není moc času na úplné vyčištění bot zezdola. Ale větší problém je jízda cca 5 km (i s odvozem manželky) - auto se vůbec neprohřeje. Dál se projede až o víkendech.

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prý úplně stejně funguje kočkolit v pytlíku někde na zei pod sedačkou, ale za podstatně méně peněz. Shodou okolností jsme o tom diskutovali dnes v práci a kolega slíbil, že něco kočkolitu přinese a vyzkoušíme. Pokud ano tak dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo kočičí podestýlka do nějaké mysky pod sedačku nebo pytlik rýže na palubku.. Taky mám na nárazníku koberec protože jezdím 7 km a po pár hodinách zpět. Zahřívá se to líp jen na delší cesty je potřeba hlídat teplotu.

Boty taky oklepavam ale vždycky tam někde něco zůstane..

Upraveno uživatelem KoudaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten kočkolit nevím ale mě se osvědčili starý noviny pod gumovým kobercem a jednou za dva tři dny to vyměnit je to starej taxikářskej fígl  protože zákazníka neuhlídáš aby si oklepal hnáty než vleze do vozu. V práci každej rok fasujeme ručník on to je takovej hadr že to ani pes nechce na podlahu do boudy tak mám teď tři na střídačku a naférovku ho mám pod nohama když dojedu domů tak ho vyndám, dám uschnout do kotelny a do auta dám suchý. Jo a celoročně používám gumové koberce v autě.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, krtek 2 napsal:

:D tvl  to si moze rovno prestrcit hadicu z vyfuku do interieru asi by v tom moc velky rozdie nebol

No něco podobnyho už napadlo jednoho Adolfa... :):) (To zas bude černé puntík 

..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...