Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

H7 Led


jirizdansky

Recommended Posts

A tysi tu skolui odchodil ? Neodpovedal si, ci su LED homologoizovane na premavku na pozemnych komunikacia ? nehovorim o tom, ze taketo LED nemaju ziadnu vystupnu kontrolu, dochadza v nich extremnej tvorbe tepla a kludne sa moze stat, ze zacnu horiet, najdes o tom aj videa na Youtube, cize len je zarobene na pruser.

To, ze si presiel cez STK znamena iba to, ze technik to mal vies kde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, že se tu příliš rozčiujete, bylo by fajn ubrat na emocích a osobních urážkách.

Technik STK nemá právo a nikdy tedy nebude na autě nic rozmontovávat. Tzn. pokud led má barvu v toleranci a není vysloveně vidět, že tam je led (např. je umístěna v čočce) tak nemá šanci jí odhalit. To samozřejmě neznamená, že je to schváleno pro provoz. Je to jako s Fapem, měli byste ho tam mít, ale nikdo vám v současné době není schopen dokázat, že tam není ;) 

Osobně mám ledky na skútru, pěkně v čočkách v barvě 4300k a nikdo byste netipoval, že tam jsou ;)  Vím to jen já, když jedu v noci ;) a ani v nejmenším nikoho neoslňuji.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schreek, keby som do tych prispevkov daval zle emocie, tak mu dam ku kazdemu prispevku zle hodnotenie, co som nespravil.

Technik nemusi nic rozoberat, staci aby otvoril kapotu a pozrel sa na chladic tej LED a na to pravo ma, taktiez ak LED nie je v cocke, tak bude viditelna volnym okom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano LED žárovka je za čočkou, aktivní chlazení i s chladičem je uzavřeno víčkem tudíž není vidět, kontrola na regloskopu  na STK 1.A jak by řekli ve Švejkovi.  K těm negativním poznámkám jen tolik. Jak se do lesa volá-tak se  z lesa ozývá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Schreek napsal:

Osobně mám ledky na skútru, pěkně v čočkách v barvě 4300k a nikdo byste netipoval, že tam jsou ;)  Vím to jen já, když jedu v noci ;) a ani v nejmenším nikoho neoslňuji.... 

a teď ostatní co si to tu přečtou. :D

@von_georg necituj předešlé příspěvky ;)

@TomasARN máš pravdu že má právo se se podívat zda tam není vidět chladič žárovky ale neznamenalo by to že by musel "montovat" krytku žárovky? na což už nejspíš právo ani tolik nemá dle příspěvku Shreeka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Shreek ubírám na emocích, ale očekávám, že když se tedy přiznal, že na skůtru má taky LEDky že se do něj zdejší nanejvýš-samo-rádoby zmocnění to komentovat taktéž pustí, hlavně bratr zo Slovenska!!!

Už se budu vyjadřovat pouze k těmto LEDkám, kdo chce napiště mi, mám je tam skoro už 2 roky, absolutně nesouhlasím s tím že po delším používání LEDky zmenšují svoji svítivost, svítí stále stejně, jsou s aktivním chladičem uzavřené bez dírky v reflektoru za plastogumovým víčkem. LED žárovky jsou za čočkou, tudíž není  z předního pohledu na auto poznat jaké tam jsou žárovky či original nebo LED, na STK jsem i přes měření regloskopem prošel - toť vše!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@brixtr vela LED je takych, ze kvoli chladicu musi byt vyvrtany otvor v krytke reflektoru a v takom pripade nemusi sa toho ani dotknut a ak aj da dole krytku, nie je to rozoberanie vozidla.

@von_georg smerovat prispevky na to, ze Schreek tam ma LED je zbytocne a to z dovodu, ze tu uz je toho popisane dost a netreba sa opakovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych to uzavřel tím, že jistě všichni víme, že je to prostě jedna z mnoha nepovolených úprav, které jsou zakázané na veřejných komunikacích, ale mnohým z nás je to fuk a když to uděláme tak aby na to nikdo nepřišel a nikoho jsem tím neomezovali (neoslňovali) tak to tam mít budeme, protože se nám to tak líbí :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, TomasARN napsal:

 

@von_georg smerovat prispevky na to, ze Schreek tam ma LED je zbytocne a to z dovodu, ze tu uz je toho popisane dost a netreba sa opakovat

zajímavé ... vůči mě nebo @von_georg nevadilo se opakovat, ale když de facto totéž napíše předseda klubu, tak najednou není důvod mu na to něco říct nebo nedejbože i kliknout nějaké to mínus, kterých kolega schytal požehnaně?

- jděte se bodnout, pokrytci ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kavol

1. posledne 2 strany tu pisem proti LED, nebudem pisat dalsie 2 strany uplne to iste a vobes to nie je o tom, ze je to predseda

2. ukaz mi, kde som mu dal negativne hodnotenie ? Celkovo ich dostal 2, co nie je pozehnane a ani jedno odomna.

K tomu bodnutiu sa radsej vyjadrovat nebudem. Ano, aj ty mas LED, tak si to budes silou mocou obhajovat, klasika a aj napriek tomu, sopm ani tebe tusim nedal negativne hodnotenie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
V 27. 2. 2018 at 17:42, von_georg napsal:

Nevím co deláš v Hella Mohelnice, asi ..., ale já jsem byl na STK s těmito LEDkami ( aniž bych si to předem uvědomil )a mohu ti upřímně říct, že mi světla měřili a nic závadného nezjistili. Je fakt, že jsem se opotil když jsem si to uvědomil a technik se nato speciálně zaměřil.  Až když řekl, že to svítí jak má a že je to v pořádku, tak jsem si oddechl.

Tohle pro ně třeba dělám 

Ale krom žárovek Ti to asi nic neříká.

Takže vím co světla mají dělat.

1621786766720962171467932563817.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...