Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čím leštit blok....?


myšut

Recommended Posts

otázečka do placu .....kdysi jsem leštil do zrcadlového lesku boky motoru na 25O Jw z roku 57,nějakým filcem a zelenou sra.kou....pochopitelně že je to pouze dočasná záležitost a ta slitina bledne...

neví někdo , jak se to jmenuje ta věc...?bylo to jak pasta či co ..ale je to 15 let....nemám tucha.Zatím to mám takhle a zdá se mi to málo,jen vrtačkou a štetináč2017-01-07-3369.jpgem...

 

 

2017-01-07-3367.jpg

2017-01-07-3363.jpg

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdyby...to byla nějaká fileta nebo 405 nebo xantie ,z vysoka na to se.u,maximálně  Arva nebo tak...

tady je situace krapet jiná,tohle byl prototyp ,výstřel do tmy v 89 roce ,pár kusů...

nelituju těch cca 8 hodin na židli s vrtačkou v ruce, která mě ( noname) 2 kopla do ruky, shrbený záda , mraky bordelu, 20 L teplé vody , 3 L odmašťovadla, 4 štětináče ko.....jen tohle není vypouklý blok z jawky, budu muset přikupit jiné materiál na záhyby ,něco menšího ....

 

začínalo to jako totok: 2016-12-20-3314.jpg

 

teď jsem u tohodle 2017-01-07-3368.jpg

 

a ještě nějaká ta hodinka padne ,možná i vrtačka...se uvidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám osvědčený tip a ten se maskuje pod jménem Sang Brissa - žlutá fosfor barva ,je to do kuchyně, moc to v krámech není ,ale sehnal jsem to .Nesmrdí,pouští to před očima,je toho víc za tu cenu jak arva apod....

pouští vše, lepší jak bezoplach arva,protože když je to letitý ,stejně to musí dolů manuálně

nyní to už není třeba odmašťovat,protože je povrch suchý ,jen leštit ( už na převodovku ,a spodek rozvodovky ,to jsem nestihl) 2017-01-07-3375.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, myšut napsal:

tady je situace krapet jiná,tohle byl prototyp ,výstřel do tmy v 89 roce ,pár kusů...

Takže ten agregát je nějaká fajnová raritka?

Jinak jsem měl možnost pracovat s jakýmsi průmyslovým přípravkem z Kanady na bázi jakési pryskyřice (vonělo to jak les). To sežralo i karbon až na holý kov :o Už si nějak nevybavím název, něco jako "kyrasol".... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

agregát je naprostá klasika všech klasik - serie, DKz motor,jako jiné z Gti  205 309 atd....

myšleno ve spojení s tou problémou krabičkou na poslední foto ,kardanem a zadkem, to je prototyp, nic zvláštního ....

na tom plaťáku je pohrobek jedné x4 adopce,nějak se to u mě schází  ty x4ky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...