Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mám na nové auto s asistenty?


Guest StibTo

Recommended Posts

před 10 hodinami, Charlie 1 napsal:

Moc pěkně auto  v super výbavě. To je full výbava tam už nemůže snad nic chybet?  To víš ze kluci budou rejpat cos čekal,většinou. Ale ty co jezdí v 10let a starší ojetine a na novy se nikdy nezmuzou a závidí...

Aniž bych to tady chtěl příliš rozpitvávat napíšu jen toto - 1) od člověka, co má doma 2 starý 406 se to čte fakt pěkně, a 2) úvěr na nový auto si umim vzít taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ironie?asi jsem to nepochopil??já s tím nemám problém někomu něco pochválit je to nový a je to pěkný a jestli je to na úvěr?tak to je nepodstatné pokud máš příjem na jeho splácení tak proč si to nekoupit než čekat x let než našetříš....ale nesmí do toho nic přijít pak je průser,jsem stará škola pokud na to nemám nekupuju,jediný na co jsem vzál úvěr tak na barák...a že jezdím ve starý pixle 406 to jezdím a ještě jezdit minimalně  4 roky budu,pokud vydrží a moc mě to netrápí,předtím jsem jezdil ve Š  120 a taky mě to netrapilo ,že jiný maj nový káry...:)

no jestli jsi chtěl rejpat že mám starý 406 tak tvoje 306 a 407 nejsou taky žádný mladice;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To hjonde se mi docela libi.

Na co clovek potrebuje vselijaky picoviny co ma Mercedes? Pokud clovek neni podnikatel ktery v aute travi vic casu nez doma pak ano. Ale jinak mi to prijde fakt zbytecnost.Pak se clovek nemuze divit ze na silnicich se deje tolik nehod protoze kazdej si mysli mam naslapnuty auto s mrte elektronikou muzu jet jak Kokot ono me z pruseru dostane. A hle nedostane pac elektronika neni vsevedouci a vsemohouci..... Lidi sou proste zhejckany a liny.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto,  jsou statistiky pojistoven, celosvetove, ze počet nehodovosti myslim tim hlavne rozsahem poskozeni, celkove u premiovych znacek jako MB, audi, BMW,..... klesl za poslední tři roky skoro o 30

 

Vidim to i na tom jake bouracky u nas opravujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Pe.Tr napsal:

Vojto,  jsou statistiky pojistoven, celosvetove, ze počet nehodovosti myslim tim hlavne rozsahem poskozeni, celkove u premiovych znacek jako MB, audi, BMW,..... klesl za poslední tři roky skoro o 30

 

Vidim to i na tom jake bouracky u nas opravujem.

JE to sice blby rict ale me statistiky nezajimaj, jestlize pojede clovek jako kokot stejne ho tyhle systemy nezachrani. Teda mozna jeho ho ale zabije nekoho jinyho a to te pak nezajima kolik system to ma....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve středu, když jsem v HK v Renaultu kvůli odvozu Logana, tak jsme se bavili s prodejcem a ten nám při čekání vyprávěl pár příhod. Teď jsem si na jednu vzpomněl, měli tam prý pána, který ve 160 na dálnici na vodě roztočil své auto a rozbil ho o svodidla. Strašně se divil, jak to je možné, když má to auto všechny ty asistenty. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Charlie 1 napsal:

TAK SI HO MŮŽE SNAD KOUPIT KAŽDÝ NE??Když si vezmu půjčku na 10let tak ho budu mít taky...je to o tom jaký má každý priority....mě by se líbilo,ale abych to splácel 10let tak to oželím

Kazdy normalne myslici da prednost jinym vecem nez autu v hodnote 1milion korun...... Asi proto si kazdy stezuje ze nema penize kdyz maj vse na spaltky od auta az po nejnovejsi Iphone. Pak ztratej praci a jsou v rici jak baa s drevakama.... Je to o nazru. Az budu mit vyreseny bydleni pulku hypo za sebou pak budu premejslet zda si mam kupit novy auto za mega, teda kdyz na nej budu mit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aproto mame meziroční narusty prodeje novych vozů. ztrata hodnoty vozu po vyjeti ze salonu je u vetsiny znacek jiz tak minimalni  .

Ale zas nekdo koupi o neco levnejsi ojetinu a pak resi problemy a sype do toho a vlastne postupem casu zjistuje co koupil. ale kdyz ma na to cas a naladu....

Lidi at si kazdy koupi co chce ne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju dobu kdy se zacalo objevovat auta s abs,  kazdej kdo kupoval auto dal prednost autu s abs, pak nasledovalo to same s esp, rozhodoval i pocet airbagu, tempomat, park senzory, ted kamery, ovladani radia na volantu,hlidani mrtveho uhlu,......s casem se to proste meni. 

Ono asistent rizeni je i el ovladana okna, pac u svihadel ses tomu rizeni proste 100% nnevenoval.a dnes je to takovy standart ze se do vybav snad uz ani nerozepisuje :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak jsi řekl,sam to vidím u 406 už jsem se servisem pres 100000kz za 6let a ještě 4roky do ni budu dávat a držet ji při životě pak bude shnila iluze si nedělám i když není rez vidět....

Barák bude zaplacenej tak bude rozhodování jestli ojetinu nebo new car...

Chlap si někdy musí udělat radost co by mel jinak ze života...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navic assistenti jsou i v ojetych autech, napr stara s klasse z 2011 ma asistestentu a vybavy co se nekomu ani nezda. me se treba libi ze ve vetsich zatackach te sedacka udrzi na miste tim ze prifoukne stranu operadla tak aby te odstrediva sila neposunula a ty tak mas porad auto pod kontrolou. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...