Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

E46 330CI - Satepek


Satepek

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Kola bych měl mít snad do týdne doma, nakonec tedy jiná volba než zlatá, stříbrná či antracit. Rozhodl jsem se pro barvu Sepang A32 ze vzorníku BMW s tím, že to bude s matným krycím lakem :)

Ve stínu vypadá barva trošku jinak než na světle každopádně očekávám něco takového :)

sep1.jpg

sep2.jpg

Upraveno uživatelem Satepek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže - dneska jsem to auto konečně pořádně prolezl ze všech stran a je to pecka, jen přední kotouče mě asi během roku budou čekat :)  - natřeny brzdiče + na test nahozeny kola - pneu dorazí v průběhu týdne, předek 225/40/18 zadek 255/35/18 :mrk

 

 

32.jpg

34.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme za sebou pět měsíců, přiznám se zatím jsem krom natření brzd a přehození kol nic na autě nedělal :mad: není počasí a ani moc není potřeba, jen nějakou kosmetiku a teď jsem objednal čidlo PDC - jedno začalo blbnout. Chystám se na ten olej, snad se během dvou týdnu oteplí, chtěl jsem dát total co do puga 5W40 víceméně už ho mam 15l pod stolem, ale trošku jsem si početl a raději dám Valvoline 5W50 VR1, s tím i filtry ty už mám doma. Uvidíme zatím není nic potřeba, čekám kdy se ozve spojka, přecijen je 235tkm na tachometru.

Lépe řečeno pokaždé když otočím klíčkem je důvod se usmát, byl jsem na projíždce s podobným coupé (první fotka), kde jsme dojeli zimáky (druhá fotka) - jo už jsem se s tím naučil trošku zacházet :mad::D. Pak se mi jeden víkend někdo pokoušel ukrást znak jedna z prvních investic :D , přišel jsem k autu, znak ulomený, otlačený od klíče a vrypy i v laku - to mě dosralo - znak mám nový, rýhy trošku zamaskované.  No a od té doby to občas opláchnu a jinak denně jezdím. Usadil jsem se někde na 10l/100, vzhledem k tomu, že s naftou v 406-ce jsem se nebyl schopný dostat pod 7,5l/100 je to pěkné svezení.

37.jpg

38.jpg

39.jpg

40.jpg

41.jpg

42.jpg

Upraveno uživatelem Satepek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...