Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rekomando z Rosic - D1 měření


Weri 605

Recommended Posts

Ptal jsem se spíš proto, že mi v průběhu posledních řekněme 2 let takový vyděračský dopis přišel 2x, pokaždé za mírné překročení rychlosti a vysral jsem na to ... Samozřejmě teď přemýšlím, zda to na mě někde nečeká a nebobtná (dluh). Ale prostě jsem jim nic neposlal a nic se nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem já, tvůj dloužek, mám s sebou i bráchu ;) A ségry úroky taky nechtěly zůstat doma :D

Nic ve zlým, ale kdo sobě jámu kopá, něco do ní uloví...

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to budou vymáhat, měli by ti doručit plaťák a pak teprve klepe exekutor. Ovšem o případech, kdy (údajný) plaťák nebyl (údajně) doručen by se taky daly popsat stohy papíru... Ale tobě už přece něco přišlo, ne, když píšeš, že ses jim na to vyprd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já znám jednoho, kterej se vyprd na takovouhle pokutu. Taky si myslel že se nic neděje a že to zdechlo. Platil to všechno keš i s poplatkama a hodně rychle když si chtěl zřídit živnostenský list a šel se přihlásit na FÚ. a snad měl i kliku, že to "ještě" leželo na tom FÚ, že to neměli ještě vymahač - exekutor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Nevím, bylo to za dopravní přestupek. Jestli od města či od státní policie to netuším.
Ale máš pravdu, když udělám takovouhle věc tak se k tomu postavím, zaplatím a je to.
Notabene když vím že jsem například jel rychle. Prostě jen srab se vykrucuje a vymlouvá.
Platil jsem taky asi před rokem za rychlost. na místě 500,- a vyřešeno.
Když mě lapnou za další přestupek zase až za nějakých 8 roků, jako to bylo tentokrát, tak budu spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mě přišla pokuta.. Zaplatila sem jí, ale tenkrát sem trochu spěchala šlo to složenkou a zapomněla sem tam napsat vs... Asi po půl roce mi přišla upomínka.., že nemám uhrazeno... Takže ňákou evidenci si asi vedou.., ale jestli tam při neuhrazení nabíhaj úroky nevim...

já jim ty peníze přeju.. :)  asi by mě nenapadlo nezaplatit modrej pruh... Přesně jak píše Péťa.. Dyť je to většinou pakatel... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeší se tady pokuta za spáchaný přestupek proti pravidlům. Na Tvém místě Weri 605, jako instruktorky, bych sklopil hlavu a bez diskuzí zaplatil. Kdo jiný by měl pravidla silničního provozu dodržovat když ne učitel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto však Weri 605 se vůbec nezmínila že by to nechtěla zaplatit

 

Brácha dostal někdy cca 2 měsíce zpátky podobnej dopis, jestli si dobře vzpomínám tak to bylo něco ve smyslu náš technický prostředek (pevný radar na vjezdu do města) zaznamenal přestupek spáchaný vozidlem RZ které je registrováno na vaši osobu do XX dní zaplaťte XXX Kč a vše bude vyřešeno v případě že nezaplatíte do XX dní bude tento přestupek předán k řešení do správního řízení obci s rozšířenou působností místně příslušné vašemu bydlišti kde bude postupováno dle platných předpisů. A bylo tam vyčísleno kolik je sankce ve správním řízení + poplatek za řízení + bodové ohodnocení přestupku.  Tuším že odpustek byl na 500 Kč a sankce ve správku začínala na 2000 Kč +500 za řízení + 2 body + čas strávený na úřadě. 

   No myslím že každý soudruh svého štěstí strůjce.  Dříve byli všechny pokuty od PČR spravované Celní správou potažmo Finančním úřadem a tam to bylo jednoduché v okamžiku kdy ti měl FÚ vyplatit jakoukoliv částku třeba vratku daně z příjmů apod. tak první bylo že ošacovali jestli u nich nemáš dluh a pokud tam dluh byl tak to co ti měli vrátit použili na umoření toho dluhu aniž by se ptali jestli ti to vadí nebo nevadí. Jak je to dnes nevím.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto ja mel zaplatit odpustek mestu jenze upozorneni prislo do datove schranky (sluzebni auto) tu schranku nikdo ve firme nevybral, mel jsem zaplatit 2000,-. Po mesici prisla dalsi zprava do datovky kterou uz vyzvedli a bylo tam navyseni pokuty o 500,- + navic 1000,- jako spravni poplatek za vedeni rizeni zduvodu neuhrazeni prvni vyzvy....bejt tebou dohledal bych to....

...nebot nejen ze si nebudes moct nikdy dovolit nove auto,ale jeste prijdes o ty stare :D

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...