Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rekomando z Rosic - D1 měření


Weri 605

Recommended Posts

Aby ste byli v obraze:

Teď sem si na poště vyzvedla modrý pruh.. :)

břídilové mi naměřili NEJMÉNĚ 115 km/h.. (Při opravách tam byla 80).

Cesta ze srazu by byla moc smutná.., tak sem si jí okořenila svižnou jízdou v úzkém levém pruhu... Radary jim podle mě dost šilhaj.., takhle pomalu sem tam určitě nejela... :D

Výchovný poplatek 1.000,- Kč by rádi na účet... Dala bych jim i 10.000,-... Ale moraváci sou evidentně skromní... :)  Všechna čest - a pirátem dál... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo: pošlu jim 2.346,- to bude teprve legrace..! :)

Body nedávaj..

Nezjišťovala sem to.., ale dojem je takovej, že těm učitelům co ho jen odevzdají a do půl roku vrátí se neděje nic.. Učit může i v autě.. Při učení je nutný učitelský průkaz ne ŘP učitele... Přičemž ŘP je stále platný.., jen ho máš v "depozitu"

U "vybodovanýho" už je to jinak - znovu totiž skládá zkoušku na oprávnění.. (To je uplně něco jinýho než ŘP) = přijde i o učitelák, který musí dělat taky znovu...

Pro KoudaKa a oddieho: doktoři taky chlastaj, kouřej a žerou klobásy... Nevím proč bych měla chodit příkladem..? V soukromém autě nikdo nepozná, že sem úča Stejně jako nikdo nepozná doktora v pajzlu u jitrnice...! :)  Rychlá jízda mě baví..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...