Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto nefunguje (AKTUALIZOVANE)


MrValicekNR

Recommended Posts

Dobrý deň, dnes cestou do práce cca po 2km prejdených mi auto zdochlo dole kopcom na voľnobehu nepodarilo sa mi ho opätovne naštartovať tak som zaradil 2. rýchlostní stupeň a auto dole kopcom chytilo ale ako náhle som stlačil spojku tak auto znova zdochlo opakovane som druhí krát pohybom dole kopcom motor nakopol ale ako náhle som sa snažil zvíšit otáčky plynom tak na plyn auto vôbec nereagovalo a po zošliapnutí spojky auto zdochlo. auto sa mi nepodarilo štartérom opakovane naštartovať a nechal som ho odstavené mimo cesty. viete mi poradiť čo by to mohlo biť ? ako mám postupovať aby som diagnostikoval poruchu ? Ďakujem vopred za radi. 

Upraveno uživatelem MrValicekNR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sam mozes zistit len ci nie je nieco ine , ako pred tym....

kontrolky , zvuk cerpadla , ak mas a doteraz si ho pocul...

stav paliva , ci sa nezasekla rucika..ci si nepresiel jamu...tak narazovy snimac....

no to by ti nesvietila kontrolka ecu...

potom uz len poistky a diag...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zistil som základné veci... tlak benzínu pred strekovacmi je oK cerpadlo benzinové je oK sviecky odkusané iskru hádzu sú 1rok staré... cievka (zapalovacia rampa) premeraná a odskusaná sviecky iskru hadzu takze vizerá ze je oK, skrtiaca klapka pri startovani otvára prívod vzduchu oK... auto aj tak nestartuje... sviecky sú suché ako kebze nestrekuje benzín ale neviem to isto... auto som skusal startovat asi 30x a nic a ked sme ho uz isli odtiahnut ze baterka uz KO tak ze posledny krat skusim a auto chytilo na 2-3 valce... pockal som nech sa zohreje aby preplo na LPG aby som vylúčil strekovace a palivo a na lpg aj tak slo dalej na 2-3 valce pri jazde mi to sciplo do kopca lebo malo otacok nastartoval som znovu a uz krástne vsetky 4 valce a auto oK... stalo sa mi uz aj pred tyzdom ze auto mi pocas jazdi po par km skocilo na 2-3 valce musel som vypnut a znova nastartovat. teraz sa bojím natom jazdit nemam tusenia co by tomu mohlo bit... nejake rady nápady ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...