Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pe.Trovo Hjundaj alias korejská amerika


Pe.Tr

Recommended Posts

Jinak dnes jsem vyměnil zpátečkové T15 16W za slibované Ledky a taky v spz v stropní lampičce v kufru, v přihrádce spolujezdce a v kosmetických lampičkách, ještě musím doobjednat do zadních mlhovek a zbytku stropu pač tam jsou atypy sufitek.

Spz a zpatečky z výroby

4ad3d5a897b7e2ce2b3367237507a614.jpg

A v LED verzi

1469e92922a6ce035cc3b247ec329bb2.jpge97db79a507a903ef8296951e0ba1fa0.jpg

Odesláno z mého E6653 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyz si v konfigu v mb naklikam vpodstate vybavu co mam v hyundai, takze skoro zaklad :D tak je rozdil 1,2 milionu.

Nadruhou stranu v mercedesu v tom "zakladu" je navic toto

Je to 3litrova nafta  V6 258PS

9 stupnovy automat 

Vzduchovy podvozek

20" kola

Vyhrivane drzaky napoju

Pamet sedacky spolujezdce

Asistent pro upozorneni narazazu zezadu

Unavovy asistent

Auto je o pul metru delsi 

Cte znacky

Inteligentni dalkove svetla,ty se nevypinaji ale kuzel svetla se preliva na stranu tak abys neoslnoval

A hlavne v cene je 6 lety servis vseho,  tzn za celych sest let kupujete jen palivo,vodu do ostriku,zimaky a adblue.jo je to omezeno km 120 000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže žádná plecharin

před 3 minutami, Pe.Tr napsal:

Vojto,  jsou statistiky pojistoven, celosvetove, ze počet nehodovosti myslim tim hlavne rozsahem poskozeni, celkove u premiovych znacek jako MB, audi, BMW,..... klesl za poslední tři roky skoro o 30

 

Vidim to i na tom jake bouracky u nas opravujem.

Takže žádná plechařina a tu a tam dvě totálky najednou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Charlie 1 napsal:

TAK SI HO MŮŽE SNAD KOUPIT KAŽDÝ NE??Když si vezmu půjčku na 10let tak ho budu mít taky...je to o tom jaký má každý priority....mě by se líbilo,ale abych to splácel 10let tak to oželím

Souhlas, ono tam každý (kor premiový) výrobce rve čim dál víc pitchovin, které bohužel kritickou situaci stejně nevyřeší, pokud neumíš točit volantem a šlapat na pedály (dříve se asi říkalo ŘÍDIT) a akorát to auto pak stojí čím dál víc ... A jeden z důvodů, proč si hodně lidí nekupuje úplně nové auto z výroby je (krom toho co jsi napsal už ty) taky ten, že když se podívají na to, o jakou část hodnoty auto přijde v prvních 1-3 letech dělá se jim mdlo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.tr, já zatím koukal na IX55, která se mě hodně líbila, ale tohle je ještě hezčí. Takže pokud můžeš v SZ napsat kde a za kolik se to dá sehnat.

Děkuji

Jinak k MB, tam mě učarovala R řada. Moc lituji, že jsem jí tenkrát nevzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...