Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 1,6 hdi 80kw 2005


Guest Iwuskka

Recommended Posts

Guest Iwuskka

ahojte je tu nekdo kdo by mohl poradit minuly týden jsem dovezla domu 307 vse v pohodě normálně jsem snim ujela 100km v uteryjsem snim taky jela ale ve středu rano jsem chtěla nastartovat a nic špatně šlo i otočit klickem přitom volant nebyl zamcen pak to povolilo a chtěla jsem nastartovat jen secvaklo relatko a ani tuk tak jsme dnes koupily novou baterku po výměně žádná změna auto pise economy něco nevíte někdo kde by mohla byt chyba? Zda je to starter či kostra nebo něco podobného podotykam pode všeho to během 10ti min vymlatilo i tu novou baterku pac je na nabijecce total vybita diky moc za info Iw

Upraveno uživatelem Iwuskka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- klíček šel neobvykle = asi závada, tam se zaměř. Připomenu, že když seženeš spínačku z vrakáče, tak v klíčařství by ji mohli mechanicky přestavit na původní klíč. Zjisti si to, ušetřila bys moc peněz za výměnu zámků. Případně opačně, mohli by ti přestavit zámek ve dveřích (po demontáži) na nový klíč. Je vhodné mít dva klíče...

- secvaklo relátko a ani tuk - zřejmě je vadný kontakt ve spínací skříňce. Případně startér, ale to asi ne

- economy mode - hlásí vždy když je něco zapnuté (otevřené dveře) asi 5 minut

- novou baterku jste asi nemuseli kupovat

- otázka je spíše taková, kdo v okolí je seriozní opravář Peugeotů, stejně budeš tuto informaci potřebovat

- během 10 minut vymlátilo i novou baterku - to se mi nechce moc věřit, i kdyby v ní byla např. třetina, tedy asi 20 Ah, tak by to znamenalo, že z ní 10 minut teklo 120 A (výkon 1,44 kW), což byste nepřehlédli, jednak smrad a jednak požár... Ono je to nějak jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...