Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

skučiho Insa


skuci

Recommended Posts

tak po cca 2 letech jsem začal laborovat nad výměnou auta a tentokrát jsem se začal poohlížet po možnostech operativního leasingu. V užším výběru skončilo auto Opel Insignia. Nakonec po cca týdnu hledání jsem objevil 2 auta úplně v odlišné výbavě a motorizaci a nakonec padla karta na dražší a nakonec ta cena byla tak zajímavá, že jsem nabídky OL nevyužil a auto koupil :)

tak něco málo k autu...

Opel Insignia 2,0biCDTI, 4x4, automat, liftback 

výbava Business... něco málo zajímavostí Navi, adaptivní tempomat, hlídání pruhů, adaptivní podvozek, inteligentní bixenony, čtení dopravních značek, touchpad na ovládání navi, rádia apod., polokůže. Pro pohodlí na palubě jsem tam nechal hned nainstalovat folie na okna a čelní sklo.

 

Zatím najeto cca 1200km, auto má celkově 20tis., takže zatím nejsou tak velké postřehy... zatím něco málo + a -

+ super nastavení podvozků

+ výborná světla

+ ovládání rádia touchpadem

-méně místa na zadních sedačkách

-vyšší spotřeba (nadruhou stranu nemůžu očekávat že v té kombinaci to bude jezdit za 5l/100km :D)

-nízko namířená zadní kamera

 

 

IMG_20170106_081620.jpg

IMG_20170106_081605.jpg

IMG_20170106_081521.jpg

IMG_20170106_081347.jpg

IMG_20170106_081343.jpg

IMG_20170104_090845.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Operativni leasing ? Takze si na dva nebo tri roky auto jen pujcis s moznosti odkupu na konci ? Muzes na tom vubec delat nejaky styling ci upravy proste ? :myslim 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyt pise ze ho nakonec koupil

 

Jinak pecka kára, neda se ta kamera pres navi nakalibrovat? ja to tak mam. 

Mas i aplikaci od oplu na ovladani a hlidani auta? ta se mi dost libi,kamos to ma v nove astre.

 

Tak at slouzi a uvidime se kdyztak na opel klubu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo: původně by to tak bylo, ale nakonec jsem ho koupil 

Pe.Tr: hele zatím zjišťuju co a jak... no myslím si, že tady ta aplikace u toho není, ale pozjistím ;) jj na Opel klubu :D:D:D  Jinak kamera nejde nastavit, je napevno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, ještěže nemusíme mluvit korejsky a můžeme si v klidu říkat Samsung, Hjundaj, a Dejvů.
Ve světě mají výslovnost našich názvů a jmen taky těžce na háku, tak proč se tím zabývat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...