Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 405 2.0 SRI LPG rv1993 - spěchá - Prodáno


M.a.R.i

Recommended Posts

Zamluveno, zaplacena zaloha. Vozidlo by si mel pan do konce tydne odvezt. Upozornění. 8let staré fotky (Téměř totožný stav nyní). Při vážném zájmu možno nafotit.

Dobrý den,
řeším to na poslední chvíli. Zhruba v polovině měsíce končí povinné ručení a STK, tudíž do té doby vozidlo prodám nebo odvezu na vrakoviště. Při záloze můžu zaplatit povinný a ještě počkat. Zjistit i přesnější info apod.

Peugeot 405 2.0 SRI 89kW sedan
rok výroby 1993
LPG systém BRC montovaný v roce 2000, kdy se vozidlo přivezlo z Holandska. Nádrž v kufru, tuším na 50l, propadlá 
Stříbrná metalíza
Rádio (tuším na MP3). Repro v předních dveřích a ovály v zadním platě.
Origo poklice
Kožené sedačky z MI16 a výplně dveří.
Elektrický šíbr, elektrická okna, centrál.
Zánovní sada zimních pneumatik a zánovní 2 letní pneumatiky. Celkově 2 sady kol.
Vozidlo máme v rodině cca 10let. Jenom za první 4 roky stál servis 100 000Kč (mám servisní knížku schovanou). Za poslední 2 roky se do něj nasypalo dalších cca 30 000 (mamka s ním najela cca 10-15 000ročně). 
Za poslední 2 roky:
Nová ŘJ + kabeláž
Startér, alternátor
Výměna kapalin
1 nebo 2 nové díly výfuku (nepamatuju si)
Brzdy (už nevím jaké)
Gumy
atd...

Mínusy:
10 000 Eko daň
Už 3 roky vypadává pětka a dvojka při "nezáležení" jde přes zuby. Po výměně spojkového lanka v autorizáku začala jít dvojka přes zuby. Je možné, že bude stačit poladit lanko a nějaký silentblok a bude to OK.
Zlobí elektrický šíbr (Asi pořádně promazat a vyčistit).

Přestalo topit, nefunguje ručka a je menší netěsnost na výfukové soustavě. Potřeba vyřešit "ťuplíky" na zamykání/odemykání ve dveřích v interiéru (známá nemoc).
Vozidlo bylo po havárii na předek. Měnila se kapota, nárazník, světla, maska, chladičovka. Díly jsou v barvě ale je to jiný odstín.
Od pořízení vozu občas chcípne na volnoběh při dojezdu ke světlům/křižovatce. Dělá to na LPG i benzín. 

Shnilé to ani není. Už 5 let je menší koroze (3x3cm u rohu zadních světel). Skrz to není. Prahy bych řekl OK, to samé lemy. Jsou puchýřky na střeše mezi čelním oknem a šíbrem.

Vím, že je to starej střep. Ale stačilo by udělat STK, poladit detaily. Možná opravit řazení (lanko, silentblok, převodovka??) a nebo na to péct (Máma se závadou najela už přes 25 000km). Je tam spousta nových dílů a provedených investic.

Vím, že fotky dost napoví, ale fotky jsou teď pro mě docela komplikace ( Vozidlo je v jiném městě). Takže kdybych viděl fakt zájem, tak nafotím. Akorát upozorňuji, že mýt auto a čistit interiér fakt nebudu. Tak je tam docela chlív :).
Přikládám 8let staré fotky. V interiéru je ještě starý tapec. Nově se tam dával tmavý semišový určený do koženého interiéru facelift. Vcelku rarita :). A v autě je nyní sériový volant.

Cena 4 000 Kč (na letních pneu) a požaduji přepis. Se sadou zimních kol + 1500Kč. Bez TP 4800Kč.

Lukáš Marinov

737 pět10 dva83

lukasmarinov/zavináč/seznam/tečka/cz

Sem už nechodím, tak nejlépe volejte, nebo pište mejly...

 

peugeot0.jpg

peugeot1.jpg

peugeot2.jpg

peugeot3.jpg

peugeot4.jpg

peugeot5.jpg

peugeot6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím že ač na prodej docela spěcháš udělat aktuální fotky pro případné zájemce je minimálně SLUŠNOST ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slušnost? Pokud bude zájem, tak nafotím :). Je to za pár korun a než o peníze mi spíš jde o to, aby to ještě jezdilo. Fakt netuším jestli se najde nějaký kupec. Do auta jsme dali hodně přes 130 000Kč, samozřejmě to nikoho nezajímá :). A mám k němu ještě citovou vazbu, i když v něm pár let nejezdím :).

Spíš jsem myslel, že si to koupí někdo a přihlásí na ZTP a nebo to použije na díly na svůj kousek atd :).

Kdybych to rozebral,a prodal nové/zánovní díly, tak dostanu asi i víc. Ale tu práci a čas mi nikdo nezaplatí.

Jinak je k tomu sada Nexen Winguard 175/70/14, vzorek 7,5mm+. Kupováno v roce 2014, vyrobeny konec roku 2013. Co jsem se díval na bazoš, tak jenom pneu mají cenu 2000+, takže tipuju že s plechy mají cenu 2500 - 3000Kč.  Když bude někdo rychlej, bezproblémovej, tak je dostane k autu a zaplatí 5 000Kč. 

 

Jinak jsem volal o aktuální info a:

Přestalo to topit.

Nefunguje ručka. Už v minulosti jsme měnily třmeny, dávaly nový lanovody, ale vždy po roce a víc přestane ručka fungovat. Vcelku další bolest 405 s kotouči na zadku.

LPG nádrž je propadlá.

Někde je menší netěsnost na výfukové soustavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Par lidi volalo, jeden pan tvrdi, ze si to veme, tak uvidime.

 

Nefunguje vetrak na topeni, dle me spatny kontakt v konektoru pred spolujezdcem, uz driv to zlobilo.

Je macknuta hrana kapoty od havarie.

K otevreni haupny jsou potreba kleste, aby se vytahnul bowden. Packa na otevirani je zlomena.

Plast pod loketkou je rozlamany.

Lemy, prahy se zdaji OK. Puchyre jsou mezi celnim oknem a sibrem a pak zvchu prahu u B sloupku. U prodeje jsem nebyl, ale dle kupce pri zvedani heverem u zadniho kola bylo slyset praskani a pry je auto shnily. Z venku se to nezda. Nemuzu soudit...

 

Minuly tyden auto najelo 2x120km + cca 60km po meste. Bez problemu,chytalo i v -16stupnich.

 

V sobotu prijel pan co platil zalohu. Zaplatil zbytek, podepsal KS, kde bylo uvedeno, ze auto je spis na ND a bez zaruky. Pote si vsiml,ze pribrzduje zadni leve kolo. Po sundani kola zjistil, ze je vypadla desticka a kotouc uz je temer sjety. Koupil novy desticky a snazil se rozhybat zasekly pist ve trmenu Vysledek je takovy,ze z pojizdneho auta je nepojizdne. Propada se brzdovy pedal, nebot pistek netesni. 

 

Panovi jsem vratil penize, protoze na to nemam nervy.

 

Bud je potreba zadni trmen vymenit, opravit a nebo na prasaka sikovkama zmacknout trubicky k zadnim brzdam aby brzdil predek.

 

Auto je tedy zatim volne, 22.1. Konci STK. Do te doby ho prodam nebo sesrotuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Béďa locked this téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...