Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zamknuté auto POMOC - 407 hatchback 2007


Info16

Recommended Posts

Čau chlapi, dnes ráno jsem nenastartoval auto, tak jsem vyndal baterku a jel pro novou. Jenže jsem zamknul auto i kapotu (idiot). Po příjezdu s novou baterkou jsem krásně zjistil že mi samozřejmě nejde centrál, s tím jsem počítal, ale už jsem tolik nepočítal že nejde klíč ze strany řidiče. A ni na jednu stranu :-(((( Nějaká rada jak se do toho dostat ??? Četl jsem tady na foru jednu diskuzi a varianty byly dvě. Otevřít kapotu zespoda---jenže stojím na šotolině a venku -15 stupňů :-D druhá varianta zavolat zámečníka...

Poradí mi prosím někdo co by ještě fungovalo ??? Díky moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zámek je zarezlej nebo zamrzlej :) potřít klíček olejem a stříknout i do zámku :) doporučuji nějaký odrezovač :) v nejhorším případě pomůže i WD40 :) pokud ani to nepomůže, tak tam nastříkat rozmrazoač zámků, ten mají na každé benzince :) 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefunguje chlapi ani rozmrazovač ani WD 40 :-) Po hodině jsem to vzdal, ale zdálo se mi že to táhlo fungovalo. Možná mám systém superzamykání aktivovaný. Nevím, mám auto v plné výbavě, takže bych se nedivil kdybych to tam měl. Zítra zkusím odtáhnout dveře šroubovákem nahoře opatrně, případně klínkama a dlouhým drátem otevřít za kliku...

Upraveno uživatelem Info16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su asi divnej ale pokud to nejde odemčít klíčem, tak bych zavolal zámečníka, doba škodovek kdy to šlo během 10 sekund špagátem nebo plechem jsou pryč. Než si poškodit lak nebo těsnění tak raději dám litr zámečníkovi a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemo a aj keby tam tú baterku mal tak pri superuzamykaní je vyradené ak to tlačítko na stredovom paneli.

Skúšal by som tam striekať prípravok na uvoľňovanie spojov (je ich viacero), bude to len zatuhnuté. Toto sa stáva vtedy keď sa nepoužíva uzamykanie kľúčom ale iba sa mačkajú tlačítka na kľúči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebolo by jednoduchšie cez VIN overiť typ zamykania ,ako tu polemizovať či tam je alebo neni. Potom jednoducho balonkom napr. na montáž okien ,tie dvere v rohu odchýliť a drátom otvoriť. :myslim

Mimochodom ,tiež si myslím ,že nahriaty klúč ,respektíve teplovzduškou nahriať zámok ,by mohlo byť účinné.

Upraveno uživatelem baffy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok pokusím se to nahřát, jak klíč tak i zámek...Následně znova prostříknu povolovačem proti korozi + WD40. Pokud nepůjde mám už plastové klínky na jedné straně s gumou aby nepodřely sloupek B a připravený svařovací drát :-) Tak uvidíme...odpoledne dám vědět 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...