Sign in to follow this  
Followers 0
TommyC4

Studené štarty

67 posts in this topic

Tak s tím nadáváním přestaneme, protože až si to přečte "zlej pán", tak to začne rozdávat a nikdo asi nechce dostat zbytečný flastr, ne?!:bacha
K pochopení to moc není a jsem opravdu za, aby se tu lidi vyjadřovali, jako lidi, zvlášť, když se na něco ptají. Chápu, že to každý nabouchá rychle, protože je "busy", ale nejsou to soukromé poznámky, nýbrž veřejná prezentace :myslim 
A k problému. HDI moc tepla nevyrábí, a proto pokud je venku velká zima, tak se prostě víc ochladí. Je to normální ...

Já to pochopil, až z toho druhého příspěvku, tak se moc neraduj :aut 

před 31 minutami, Peugeot 508 SW napsal:

Nie vysokú nemám. Ale čo je na tom nepochopiteľné? proste to hdi - ičko v teplotách -10 a viac. Padá mu prevádzková teplota ak auto stojí na mieste a je naštartované. Je to to normálne ? Napísal som to dosť jasne aj pre kokotov?

kokot to teď pochopil :)

Takže kto to chápe tak je podľa ko..kot . Ty si mi ale inteligent . Treba od teba povolenie tu prispievať?

Zlej pán je tady. @ozzy56 BAN 7 dní (třetí trest) a @Peugeot 508 SW napomenutí (první trest)

Budete nadále sledováni a pokud se budou vaše prohřešky opakovat, přijde přísnější trest.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.