Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

problém s virem


brixtr

Recommended Posts

Mám takový dost velký problém ohledně jednoho viru/malwaru s názvem trotux

po každém spuštění prohlížeče google chrome se mi otevře i stránka trotux.com, hledal jsem v rozšíření prohlížeče ale nikde tam není. na netu sem četl že je to docela prevít ale at zkoušim co zkouším furt se ho nemužu zbavit.

stáhl jsem kvuli tomu Malwarebytes Anti-Malware a i avast+ plus pak nějaký avast internet co se stím nainstaloval. ale ani jeden z nich nic nenašel.

neporadil by někdo jak se toho zbavit? už fakt nwm protože jsem kvuli tomu  i přeinstaloval system komplet... jediny co mě ještě napada je že google chrome mam na synchronizaci a po přihlašení mi to dycky nahodi všechny založky hesla atd tak zda se někde tam nezašil nebo tak nějak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel není.. ono se mi otevře klasicky to co mám daný pak prázdná karta a pak zminovaný trotux.com, 

zkusil jsem otevřit edge a tam nic není takže to musí byt někde zažraný v chromu ae je mi divny že i po čiste instalaci windows a opětovnem nainstalovaní google chrome a spojení s učtem to vyskočilo

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jedno upřesnění - trotux se Ti zobrazí resp. otevře ihned po instalaci G-Chromu nebo až po přihlášení ke svému účtu? Chrom má hromadu různých vychytávek, usnadnění pro uživatele. Je to pohodlné ale taky diskutabilní. Kompletní informace o Tvém profilu jsou uloženy někde na jejich serveru a pak stačí málo a máš problém. Řekl bych, že tady Ti pomůže jen vytvoření nového ČISTÉHO účtu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není vir - je to jen odkaz na stránky ze kterých si autor vytvoří přístup do Tvého profilu pokud ho to zaujme (přístup k IBAN apod.) Tohle  žádný antivir na PC nechytne. Jediná výjimka je, když je uvedená www.adresa blokovaná jako potenciáně nebezpečná, ale o tom AV společnosti musí vědět a do DB to zadat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to já právě mám no.. napsal jsem na podporu tak snad to vyřeši co nejdřiv.. ale co jsem koukal na netu tak je to docela neřád ale většinou je součastí nějakého programu nebo rozlišení jenže jak ja to mam synchronizovaný tak to nemužu odstranit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...