Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Registrační formulář


Recommended Posts

Informace:

  • Registrace byla možná pouze do 1.5.2017. V případě zájmu, že chcete na sraz dorazit, kontaktujte mě v soukromé zprávě nebo na emailu choulu@peugeot-club.com a domluvíme se na postupu. Děkuji
  • platba musí být nejdéle 5.5.2017 (včetně) na klubovém účtu.
  • V případě dotazů k registraci piště do tohoto vlákna

Platba:

  • Částku převeďte na náš účet
  • V případě CZ: 106206306 / 2010
  • V případě SK: 2600063573 / 8330
  • Variabilní symbol (VS): Číslo registrace, které Vám přijde v potvrzovacím emailu
  • Specifický symbol (SS): 48
  • Platba musí být na klubovém účtě do: 5.5.2017 včetně

Registrace:

  • Stáhněte si tento soubor: --> 48SRAZ_Form.xlsx <--
  • Pokud vám soubor nejde otevřít, nainstalujte si prosím tabulkový editor (excel, openoffice, atd)
  • Vyplňte dle vzorového příkladu
  • Vyplněný formulář nám zašlete na choulu@peugeot-club.com jako přílohu
  • Do 48 hodin dostanete potvrzení o přijetí s informacemi k platbě, do této doby prosím neprovádějte platbu

REGISTROVANÍ:

  • Scratch + Miss Scratch + 2 děti
  • Weri 605
  • Pbworld + 2 + 1 dítě
  • Klemoň
  • StibTo + Mrkvička
  • radim.1008 + Zůza
  • Kobra + Peavey
  • Radek Hurvajz + Radka S. + Radi + 2 děti
  • Pavel92
  • Veverka
  • Vector + Čumina
  • Pe.Tr
  • Kouďák + Marťa
  • JaKi
  • Emil + 4 + 2 děti
  • smetakp + evikbenik + 1 dítě
  • Luciferka
  • ChouLu
  • SV24
  • 306-KuBiK-S16
  • Nawry + Elis
  • Print
  • Marcel505
  • Jindik307 + 1 + 1 dítě
  • Ota
  • LuckyPavlicek + Anička95
  • Machulda + Machuldová
  • Soník3008 + 1
  • Kamoska
  • Schreek + Fiona + 2 děti
  • Verýsek + MJSytič
  • h4wk3y + Monina
  • Toroko + Terka 78

 

Celkem registrováno 64 lidí

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda ne, že bych do toho chtěl příliš rejpat, ale ... I když Medvěd už sem nechodí i tak by nebylo marný mít to ve starém (XLS) formátu, XLSM otevře jen někdo s Office 2007 nebo dokonce 2010 .. A druhak - pokud je buď čistá instalace, nebo to člověk nikdy nepoužíval default nastavení jsou zakázaná VBA makra, možná i "protected view", takže to tlačítko bude dotyčnému k ničemu :myslim

EDIT : nemluvě o tom, že jsem to pustil na 2013 verzi, vyplo mi to NumLock a klekl mi nejdřív Outlook, pak i Excel :D   Nechal bych to bez tlačítka, odeslat Excel v příloze mailu snad ještě dovedeme.

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, machulda napsal:

Nemáš tam chybu ve výpočtu? Ve druhým a více řádku se mi nepřipočítává cena za ubytování. Taky tam nemáš ubytovnu.

Upraveno, drobná chybka způsobená přidáním ubytovny na poslední chvíli ;) 

před 19 minutami, StibTo napsal:

Teda ne, že bych do toho chtěl příliš rejpat, ale ... I když Medvěd už sem nechodí i tak by nebylo marný mít to ve starém (XLS) formátu, XLSM otevře jen někdo s Office 2007 nebo dokonce 2010 .. A druhak - pokud je buď čistá instalace, nebo to člověk nikdy nepoužíval default nastavení jsou zakázaná VBA makra, možná i "protected view", takže to tlačítko bude dotyčnému k ničemu :myslim

EDIT : nemluvě o tom, že jsem to pustil na 2013 verzi, vyplo mi to NumLock a klekl mi nejdřív Outlook, pak i Excel :D   Nechal bych to bez tlačítka, odeslat Excel v příloze mailu snad ještě dovedeme.

 

Dáno xlsx bez tlačítka :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Proč zase Excel? Copak tohle úžasné, moderní a sofistikované fórum nedokáže pracovat s nějakým jednoduchým formulářem? Vyberu a vyplním, ťuknu na "odeslat" a fertig :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko, leda s convertorem. Ve verzi 2003 ještě formát xlsx vůbec neexistoval. Jinak souhlas s ChouLu - univerzální formulář nelze prakticky udělat, v minulosti jsem pomáhal např. MilanF1 s Excelem na sraz a zase to bylo úplně jiné ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xlsx ve starších verzích office řeší Microsoft Office Compatibility Pack

http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost/kancelarske_aplikace/ostatni/microsoft-office-compatibility-pack-for-word-excel/

Jednou nainstaluješ a nemáš problém.

Na obecné formuláře lze použít např. i google forms ale objeví se problémy  s nepodporovanými prohlížeči a je to hnedle stejné. 

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem Ajnštajn, PC znalosti děs (v ekscelu umim celkem dobře udělat tabulku :D )
ale s tímhle sem problém neměla.... :) teď eště jestli si to bude umět votevřít ChouLu, byl tam u toho ňákej žlutej vykřičník... :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tabulka by měla být blbuvzdorná :) jde zapisovat jen tam kam máš s kontrolou všech polí.. samozřejmě tam jde naházet špatný kombinace, ale věřím, že všecí co jedou na sraz mají IQ vyplnit formulář a kdo ne, tak co by tam dělal? :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasný, když je někdo tak tupej, že cpe čísílko tam, kde má být písmenko nemá ani za volantem co dělat, natožpak na srazu.

Edit : A ne, není to ironie.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Excel, Word, Google, Office, Konvertor, VBA Makra ???  :bacha

O čem to sakra mluvíte ??? :myslim     Jo aha už vím - že přihlášky mají v Makru.  A v Globusu nebo Albertovi by nebyly ? :o

Jóóóó už vím - vy máte asi na mysli tóóóó jak se tomu říká . . . čopítač nebo písí či tak něco.

Tak to doma nemám, ale mám takový dřevěný rámeček s drátky a posuvnými korálky.  To není ono ?     Cožééé . . . že není ? :roll

Tak u nás mají teď v akci teď nějakou novinku - namačkáš tlačítka s čísly, zatočíš klikou a v šuplíku co se otevře je prý výsledek. :roker

Tak já to běžím koupit a snad se mi ta registrace povede . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...