Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Registrační formulář


Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Tak v telefonu soubor nelze otevrit a v tabletu mi to hodilo ňákou anglickou hlasku zacinajici slovem Sorry...  Asi sorry jako... ;-D  Si budu muset jeste vystudovat FITko ( fakulta informacnich technologii ) abych mohl poslat prihlasku na sraz a objednat dvoje spagety.. :D:myslim

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláte se srandu, ale můj švagr měl před lety twist sim kartu. Pravidelně mu to dobijela žena. Jednou potřeboval sám dobít kredit, tak si koupil dobíjecí kupón. Po hodině marné snahy přišel za mnou a povidá: "Hele, oni mají asi poruchu, ta paní mě na tý lince vždycky vyzve, abych zadal dobíjecí kód. Já jí ho už osmkrát nadiktoval a ona mi to vždy položí se slovy, nezadali jste žádný kód!" :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu kupovat novéj kompl během pár dnů tak na něm to pak pořeším... Nechám tam instalovat XPéčka profi tak snad to půjde než na těch home edition... :)

Ale jinak děkuji za podporu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek Hurvajz sněd si to i s navijákem.. :) Novéj kompl budu během příštího týdne kupovat do firmy ale s 10tkama a ofisama..  Takže su klidný a hned jak ho zprovozním tak první věc bude přihláška na sraz..  :super;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...