Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nutnost přihlášení pro prohlížení stránek P-C


Recommended Posts

Nechci kvůli tomu zakládat nové vlákno, a také nechci, aby kvůli mému názoru vznikly hádky.

Jen chci vedení oznámit, že nesouhlasím s nemožností prohlížet stránky Peugeot klubu bez registrace, a proto tento rok nepodpořím klub členským příspěvkem.

Když něco kupuji na netu, vždy vybírám obchody s možností nákupu bez registrace. Nucení lidí do registrací mě vadí. 

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně je to nastavené tak, že neregistrovaný člověk vidí 3 stránky a poté je požadována registrace.

Nevidím v tom však žádný problém, spíše naopak je to přínos pro obě strany.

Registrace nic nestojí, člověku přinese potřebné informace, my naopak získáme člena, kterému dáme přístup k databázi, která je pro nás to nejcennější co klub má.

 

Aktuálně je to v testovacím režimu a vyhodnocujeme dopady.

 

PS: Nicméně podívejte se prosím na jiné auto-fora. Mnoho z nich nemá ani jednu stránku bez registrace :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravím Lukáše, aktuálně neregistrovaný host může zobrazit 10 stránek fora každých 6 hodin + vidí sekce, hlavní stranu a vše ostatní, krom příspěvků. Toto nastavení testujeme a zatím se jeví jako velmi výhodné. Jde nám především o možnost oslovit tu naprostou většinu lidí, která sem denně chodí a jen čte. A samozřejmě se i pokusit tím navýšit stagnující počet členů klubu, tím že tyto lidi u nás slušně přivítáme a ukážeme jím jak to tu chodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli zrovna to přinese větší počet registrací?. Když jsem kdysi našel toto forum, nějakou dobu jsem to tu pročítal, sledoval vývoj apod. Pak jsem se zaregistoval a chodím tu dodnes. Pokud by to fungovalo, takovým omezujícím způsobem pro neregistrované, tak bych tu nebyl a tyto požadavky mě spíše odrazují. Je důležitý první dojem ze stránek, ale i delší možnost pročítání témat pro nalezení potřebné informace a tím i zvýšené nutkání zaregistrovat se pro vložení příspěvku, protože to tu stojí za to. Tak to může skončit, že se dotyčný zaregistruje, položí otázku a pokud nedostane odpověď apod, tak už se znova neukáže (třeba vlákna o získání map?).

Jako lákadlo sloužilo ,podle mě vlákno o zjištění historie dle vin a docela by mě zajímalo, kolik uživatelů, kteří zde info o autě získali tu i zůstalo. Ono je to trošku proti logice se registrovat na řádného člena kvůli zjištění historie , když si nakonec ten člověk Peugeota nekoupí :(. Bylo by fajn to zpřístupnit všem a ne-řádným členům odpovědět jen nějakou obecnou informací-první/poslední záznam....Ale možná taky ne , to by mohla zobrazit statistika toho vlákna před a po "skrytí" vlákna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvnost nám neklesla, spíše naopak :) Lidé, kteří se registrují, tak se i vracejí následující dny, týdny (delší statistiky nemáme...)

Registrace od spuštění systému stouply o více než 700%. 


EDIT: Prosím všimněte si dole na konci stránky http://www.peugeot-club.com/index.php

Nejvíce uživatelů online: 2 874, toto číslo bylo před spuštění necelých 500...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omezení zjišťování historie se zavedlo z důvodu zneužívání. Přesně jak píše agrafik. Registrace, dotaz na historii a velké množství se zde už neukázalo. Sloužili jsme jako hodně levná služba pro bazarníky a i pro kupující.

Tohle bych nespojoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Registrovaných bude přibývat, to ano.Ale můj názor je, že většinou to budou mrtvé duše, které se již nikdy neukážou.

Myslím, že vím, proč to děláte, ale nesouhlasím s tím.

Docela by mě zajímala návštěvnost Peugeot klubu v dnešní době a třeba před dvěma, třemi roky.

 

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...